кураГАЛЯ• 09 мая в 16:36
Пасивний дохід
Як ви прийшли до пасивного доходу?
Коли на старті не було можливостей купити квартиру на здачу
розкажіть свої мотивуючі історії, будь-ласка
Ms. Android• 09 мая в 17:30
Ответ дляКондуктор автобуса
А паркоместо разве дешевле стоит ,чем квартира?
Конечно, и в обслуживании тоже гораздо дешевле
А вот недавно• 09 мая в 18:04
Ответ дляПожарник
Розумна людина возьме в кредит який виплатять квартиранти якi там живуть
Доходом це стане через роки
Кондуктор автобуса• 09 мая в 18:51
Ответ дляMs. Android
Гараж можно вообще купить за 3000-5000 $
Рекомендую.
Inzhur — інвестиції для українців. Надійний брокер. Можна зареєструватись і подивитись, як це працює. 9,5% річних в дол., вхід від 10грн. Все офіційно,через дію. По ссилці отримаєте подарунові акції, можете поспостерігати, як це працює.
Скористайся реферальною програмою Inzhur. Переходь за моїм посиланням та отримай 20 подарункових сертифікатів на суму 200+ грн протягом наступного робочого дня.
Ответ дляКондуктор автобуса
Inzhur — інвестиції, що зближують (і примножують статки)