Фрекен бок• вчера в 15:22
Соромлюся бігати
Дівчатка, хочу почати бігати. Навіть форму собі купила. Але якось соромно самій бігати, ще ніколи цього не робила. Ще купила фопму, в там дуже обтягнуті лосини. Хочу почати ввечері, коли мало людей. Як позбутись сорому?
Ку ка ку ка ку• вчера в 16:32
Ответ дляДесь так, але...
так бігати потрібно в професійних, якісних кросівках, ну якщо є бажання не вбивати свої суглоби
Ок)
А ці NB по приколу біговими назвали)
Десь так, але...• вчера в 16:42
Ответ дляКу ка ку ка ку
Ок)
А ці NB по приколу біговими назвали)
Ці кросівки підходять для довгих прогулянок та повсякденного носіння, але не підходять для повноцінного професійного бігу. Вони створені як lifestyle-модель (на кожен день), тому серйозні спортивні навантаження (біг на довгі дистанції) вимагають спеціалізованого взуття
Ку ка ку ка ку• вчера в 18:15
Ответ дляДесь так, але...
Автор готується до марафону, це одразу видно☺️