Ду да ду да ду• вчера в 18:28
Чи було у вас таке, що схуднення псувало настрій і характер?
Стала дратівлива, голодна і всіх ненавиджу, хоча мінус на вагах є.
как тебе такое илон маск• вчера в 18:29
Звичайно в перші місяці я була зла як голодна собака і на всіх кидалась.
Тракторні війська• вчера в 18:30
Ні,худну і в залі і дома помірно,спокійно.Ккал порахувала,мені достатнього,на вагах дуже поступовий мінус.Психо-емоціна сфера комфортна.Викинула сміття і перекуси,їм корисне,по 450-500 ккал тричі на день.І мені добре.
Фляшка на трьох• вчера в 18:36
Нет, не голодала прям что б злой быть, и результат похудения радовал наороб настроение больше
Царевна в уггах• вчера в 18:43
Якщо Ви голодна, значить, неправильно харчуєтеся, фігова дієта.
Сходіть до ендокринолога, нехай нормально Вам розповість.
Інакше буде зрив і наберете більше, ніж скинете.
Чорнобаївка• вчера в 19:18
Ну, если диета три дня на воде, то конечно голодная и злая будете. Надо есть белки и овощи, от белков сытость надолго, овощи клетчатка, никакого голода.