Бесбардак• 11 мая в 20:07
Я не така як всі, в поганому значення цього слова, як жити?
Бесбардак
• 11 мая в 20:10
Ответ длявАлнуюся сильнА
Конкретизуйте
Тупа, невпевнена в собі, не амбіційна, з кожним роком прірва між мною і ровесниками все помітніша.
Бесбардак
• 11 мая в 20:10
Ответ дляКо ко Шарік
Це ви тут любите нагрубить в кожній темі?
Якщо ні, то не все погано
Ні, я спілкуюсь нормально.
Ms. Анонимная• 11 мая в 20:10
Ответ дляБесбардак
Пишите вы без ошибок. То есть не все безнадежно
вАлнуюся сильнА• 11 мая в 20:10
Ответ дляБесбардак
Ви така, як всі. Не драматизуйте
Бесбардак
• 11 мая в 20:12
Ответ дляMs. Анонимная
Мені треба було народитися в часи, коли від жінки не вимагали так багато як сьогодні.
А я кумедна• 11 мая в 20:13
Ви боїтесь змін, неприємного досвіду від можливих невдач нвстільки сильео, шо готові роками повторювати що ви вже стара невдаха і не варто нічого пробувати?
Бесбардак
• 11 мая в 20:13
Ответ дляМотористка
Это Настя
Настя де, в Англії, та ні, я ще більше дно ніж вона, працює там?!
Бесбардак
• 11 мая в 20:15
Ответ дляА я кумедна
Саме так, роки йдуть, і я вже думаю, що нічому не навчусь, та й не знаю, що взагалі хочу, просто депресія від своєї нікчемності.
Відморожена• 11 мая в 20:16
Ответ дляMs. Анонимная
’ПишЕте’
Начальник Анонимов• 11 мая в 20:16
Ответ дляБесбардак
Що знов?
Бесбардак
• 11 мая в 20:16
Ответ длявАлнуюся сильнА
Ви така, як всі. Не драматизуйте
Якби як всі, то не обросла б комплексами по самі вуха.
вАлнуюся сильнА• 11 мая в 20:18
Ответ дляБесбардак
Що там від Вас вже вимагають?
Зроблено у 80-х• 11 мая в 20:18
Не наговаривайте на себя, такая же серость как и 99% населения Земли.
вАлнуюся сильнА• 11 мая в 20:20
Ответ дляБесбардак
Комплекси є у всіх. Перестаньте циклитися на собі і подивіться на людей навколо - у всіх є якісь проблеми.
Бесбардак
• 11 мая в 20:21
Ответ длявАлнуюся сильнА
Що там від Вас вже вимагають?
Мати вищу освіту, вийти заміж, народити, виховати нормальну людину, реалізуватися в кар´єрі, вчити мову, водити авто, подорожувати, мати гарне житло, бути доглянутою, і все це бажано до 35.🤯
Святатабожа• 11 мая в 20:22
Ответ дляБесбардак
Вот тут согласна с вами, автор - так и есть
вАлнуюся сильнА• 11 мая в 20:23
Ответ дляБесбардак
Хто вимагає?
І що з цього у Вас вже є? Скільки Вам років?
Бесбардак
• 11 мая в 20:24
Ответ длявАлнуюся сильнА
Хто вимагає?
Типу ніхто, але ж ми всі розуміємо, що оцінюємо один одного щодня.
вАлнуюся сильнА• 11 мая в 20:25
Ответ дляБесбардак
А що ця оцінка дає?
Бесбардак
• 11 мая в 20:25
Ответ длявАлнуюся сильнА
А що ця оцінка дає?
Тебе або поважають, або вважаюсь пустим місцем, чия думка стає просто не важлива.
вАлнуюся сильнА• 11 мая в 20:28
Ответ дляБесбардак
Ніхто не поважає за освіту, шлюб, карʼєру, подорожі і т.д. Жоден з цих факторів не дає Вам право на повагу оточуючих, якщо Ви не дуже хороша людина в принципі.
Интимная• 11 мая в 20:29
Ответ дляБесбардак
Так вы не не такая как все. Много таких людей , вы не особенная в этом. Работаете где-то или что мешает?