Підкажіть будь ласка, хочу купити квартиру яку арештували за борги по іпотеці. Хазяїн сказав, що виплатить весь борг і надасть відповідні довідки з банку та реєстру.
І вже потім підпишемо договір купівлі продажу. Наскільки це ризиково? 🙁
Капитошечка• 1 час назад
Ответ дляВсе питаю зарання
У банка немає права власності на нерухомість
Ну я имела ввиду гасит остаток долга
Все питаю зарання• 1 час назад
Ответ дляОгірок та Помідорчик
я это и написала.Банк не берет недвижимость в залог сам у себя)
Звісно, ніхто не може бути одночасно двома сторонами одночасно в одній угоді