Воленс-неволенс• 12 мая в 17:31

Кого начинало бесить все на работе? Как сдерживаться?

Тупо начало все бесить на работе, раньше меня считали адекватным человеком. А сейчас проблемы в семье итп, стала нервная. Как сдерживаться? Мне уже говорят, что я вечно недовольная, хотя я не срываюсь на других и стараюсь молчать в таком настроении.
Звездолётчица• 12 мая в 17:32
а у вас є життя за межами роботи?

Свідок Перемоги• 12 мая в 17:32
Відпустка - чарівне слово.
Головна умова - виключити телефон і дійсно відпочити від усіх.
автор Воленс-неволенс • 12 мая в 17:33
Ответ дляЗвездолётчица
а у вас є життя за межами роботи?
Да, но сейчас все рушится вне работы, поэтому я себя так начала вести (
ПолБатона• 12 мая в 17:33
Я вам скажу так, ті з нас, хто має депресію і різні розлади, сидять на барбітурі і посміхаються.
Та_все_ок_будет• 12 мая в 17:34
У врачу
Звездолётчица• 12 мая в 17:34
Ответ дляВоленс-неволенс
в цьому й причина. а що в сім*ї не так?
ПолБатона• 12 мая в 17:34
Ответ дляВоленс-неволенс
Є можливість взяти відпустку

автор Воленс-неволенс • 12 мая в 17:34
Ответ дляЗвездолётчица
в цьому й причина. а що в сім*ї не так?
Да
автор Воленс-неволенс • 12 мая в 17:34
Ответ дляЗвездолётчица
в цьому й причина. а що в сім*ї не так?
Ссоры постоянные
Свекруховна• 12 мая в 17:35
Ответ дляПолБатона
Та у автора дома треш, конечно же она не может ходить и улыбаться на работе
автор Воленс-неволенс • 12 мая в 17:36
Ответ дляПолБатона
Неправда, я раньше могла скрывать это, но сейчас прям душа болит, как я буду улыбаться(
Звездолётчица• 12 мая в 17:39
Ответ дляВоленс-неволенс
Ссоры постоянные
співчуваю, це дуже вимотує.
Можна сходити до психолога самій, до сімейного психолога разом, спробувати налагодити відносини з чоловіком - діалог. Але якщо у відносини вкладається один, а інший нічого не чує, - приймати рішення.
Спробуйте взяти відпустку і самій відпочити від всього і усіх.
Подумати, зібратись з думками.
Вот Она Я• 12 мая в 17:39
Ви скоро звільнетесь. В мене завжди так, якщо прориває вже, то то початок кінця.
автор Воленс-неволенс • 12 мая в 17:41
Ответ дляВот Она Я
И у меня так тоже. Но я раньше с удовольствием ходила на работу, обидно
Чудо в декрете• 12 мая в 17:41
Концентруватися на роботі
На перерві кудись виходити
Шукати нову роботу
Вот Она Я• 12 мая в 17:42
Ответ дляВоленс-неволенс
Спробуйте взяти відпустку якщо у вас вона не з ноутом і зубах, якщо не відпустить, то ...
Як_наготую...• 12 мая в 17:44
Вам не треба всім подобатись, просто прийміть це. Ви не маєте через силу посміхатися, ви не маєте бути супер-привітною, ви маєте право бути засмученою, не в настрої. Ваша головна задача на роботі, якщо вона цінна для вас - робити те, за що вам платять. А вже як ви будете свої проблеми сімейні вирішувати - це предмет іншої розмови, і точно не привід для обговорення на роботі.
Майданщица• 12 мая в 17:46
Ответ дляВот Она Я
З родинного життя ?
Кіма кепка• 12 мая в 17:51
Ответ дляВоленс-неволенс
И я с удовольствием, но эта работа меня вымотала, из-за этого ссоры в семье. Меня уже терапевт и кардиолог к психиатру направили, начало депрессии

Гл. Амурная• 12 мая в 18:16
У меня так бывало перед тем как увольнялась. Понимала, что время этой вакансии для меня прошло