Вареничніца• 56 минут назад
З Києва куди, окрім Кишинева, легко
І швидко добратись до найближчого аеропорта ?
БезникаЯ• 53 минуты назад
Ответ дляВареничніца
Ну, окрім Кишинеу, що ще можна розглянути?
Польщу
Вареничніца
• 52 минуты назад
Ответ дляБезникаЯ
Польщу
А який аеропорт Варшави, Катовіце , який?
Вареничніца
• 51 минуту назад
Ответ дляМуууумие
А Варшава чем не подходит?
А туди зручно, комфортно?
Муууумие• 50 минут назад
Ответ дляВареничніца
Катавице и Варшава- разные города в разных регионах. Поезд Киев Варшава или поезд Киев Хельм Варшава. Аэропорт Шопена рядом с Варшавой. Электричка, такси.
Вероятненько• 50 минут назад
Ответ дляВареничніца
А почему Вам Кишинев не подходит?
Муууумие• 48 минут назад
Ответ дляВареничніца
А туди зручно, комфортно?
Расшифруйте, что вы имеете в виду. Или чем не комфортно лежа в поезде?
Вероятненько• 47 минут назад
НуКаНаКа• 43 минуты назад
Ответ дляВареничніца
Сама не пробувала, але рекомендували ще Сучаву або Яси.
Якщо виліт ввечері, то встигаєте потягом Києв-Чернівці (прибуває в 9.41), буси забирають прям з жд вокзалу і везуть в аеропорт (десь 3-5 годин, залежно куди), тобто поспали в потязі вночі, не довго проїхали бусом і виліт.
Муууумие• 46 минут назад
Ответ дляВероятненько
Посмотрите только фото купе поезда в Варшаву
Через Хельм отличный поезд. Или какие варианты предлагаете вы?
Красота неземная• 44 минуты назад
Ответ дляВареничніца
А туди зручно, комфортно?
комфорт і перетин кордону В Україні для мене поняття несумісні
що там взагалі може бути комфортного
ЭкстрасенсиХаЯ• 43 минуты назад
если Вам для туризма, то сначала страну прилета выберите - из разных аэропортов разные направления выгодны. Кроме Кишинева - Жешув, Сучава, Яссы, Бухарест
Замулена ріка• 42 минуты назад
Ответ дляIsa Dora
А чем Кишенев плох за 12 часов от Киева?
райнейра там нема
Вероятненько• 41 минуту назад
Ответ дляМуууумие
Самый удобный это Кишинев и автобус не стоит в поле ,как поезд
Вареничніца
• 38 минут назад
Ответ дляВероятненько
А почему Вам Кишинев не подходит?
Хочу купити тур в регіон Малаги, з Кишинева не бачу варіантів.
Тантрический кекс• 37 минут назад
Ответ дляВареничніца
А туди зручно, комфортно?
Нормально. Потягом нічним до Хельму, а там електричка жо Варшави.
Мені свою спину шкода, тому проти сидіти більше 5-6 годин
Вареничніца
• 37 минут назад
Ответ дляМуууумие
Сів і їдеш до аеропорта прямо. Без електричок таксі .
Вареничніца
• 36 минут назад
Ответ дляВероятненько
А білети? Їх же неможливо взяти.
Та легко!• 36 минут назад
Ответ дляНуКаНаКа
А ціна цих бусів?
Вареничніца
• 33 минуты назад
Ответ дляНуКаНаКа
Дякую. Ще той квест. Хоча розгляну, що з Ясс пропонують.
Тантрический кекс• 35 минут назад
Ответ дляКрасота неземная
що там взагалі може бути комфортного
Я до Молдови їздила, нормально все з перетином кордону. Показати документи в потязі на Хельм теж проблем не бачу
Вареничніца
• 34 минуты назад
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Мене цікавить Малага, Андалусія
Красота неземная• 34 минуты назад
Ответ дляТантрический кекс
скільки часу на кордоні стояли? не треба з поїзда виходити? речі перевіряти чи ще що
НуКаНаКа• 31 минуту назад
Ответ дляВероятненько
Згодна, і кордон +/- норм.
Я минулого року хотіла літаком з Кракова в Хорватію, порахувала скільки часу в дорозі і поїхала бусом з Львова.
Доїхала за добу, потяг Київ-Львів (прибув о 7), бус о 7.30 від жд вокзалу, о 23 вже були в Задарі. Не можу сказати що 15 годин в бусі дуже комфортно, але вийшло досить швидко.
П.с. не люблю поляків і намагаюсь не їздити через них, самий ’кончений’ кордон.
Тантрический кекс• 29 минут назад
Ответ дляКрасота неземная
Не знаю, скільки стояли і чи стояли взагалі, бо я дрихла)) нікуди виходиьти не треба, вони самі по купе ходять. Речі ніколи не перевіряли, але хтозна, може у когось і перевіряють.
Найгірше, що було в тому потязі, - це коли українська погранка мені заявила: ’щось ви на фото в паспорті не схожі, там очі великі, а у вас - ні’. І я така о 3 години ночі на другу добу подорожі 😑