ТочноБудет• 12 мая в 20:45
Дівчата, хто приймав Бафазол, як він вам?
Мама фіфті цента• 12 мая в 20:55
Ответ дляКрасавица писяная
слушайте, на форуме уже миллион тем об этом фуфле -
Вам, видно, що не допоміг
Не обижаюсь• 12 мая в 20:57
Мне ужасно. Выпила три таблетки и бросила. Хотела убить тревожность а впала в жесткую депрессию.
Красавица писяная• 12 мая в 20:58
Ответ дляМама фіфті цента
Вам, видно, що не допоміг
авжеж ні бо не приймаю якесь незрозуміле зілля. Так що Вам теж не допоможе, не хвилюйтесь)) а ось чи нашкодить - то вже лотерея, грайтесь ’на здоров*я’
Мама фіфті цента• 12 мая в 21:00
Ответ дляКрасавица писяная
Я зайшла, бо навіть не знала, що воно, загуглила після вашого бана
ТочноБудет
• 12 мая в 21:55
Ответ дляКрасавица писяная
Чого ви думаєте, що може нашкодити? Наче з побічок тільки алергія