НаБалКоніХодять• 13 мая в 10:24
Всі з захваті від Майорці, а є ті, кому не сподобалось? Чому?
Морковна• 13 мая в 10:26
На одному і тому самому острові є різні райони, різні готелі. Тому так. І запити у людей різні
НаБалКоніХодять
• 13 мая в 10:27
Ответ дляМорковна
Якщо просто пляжний відпочинок, не їздити постійно островом, то в готелі може не сподобатись 🤷♀️
Україна наше все• 13 мая в 10:27
Ну кому-то нравится манная каша утром, а кто-то предпочитает пить растопленный смалец...
НаБалКоніХодять
• 13 мая в 10:27
Ответ дляКлептоманка
Всі в захваті від людей які вміють відміняти
Відміняти що?
Хочу на Балі• 13 мая в 10:28
а я в захваті від написання цього острова. Чомусь Майорка стала вже Майорці.
кураГАЛЯ• 13 мая в 10:30
Ответ дляНаБалКоніХодять
И о чем Ваша тема?
Сокодавка ще та• 13 мая в 10:40
В мене три броні на букінгу, одна краща іншої. А в мене сильно змінилася фінансова ситуація, і я знаю, що не поїду.
Напишіть і мені, чим Майорка така погана, щоб я нарешті знайшла сили відмінити ті броні.
Україна наше все• 13 мая в 10:52
Ответ дляСокодавка ще та
Вы сделали бронь, а хозяин теперь не может сдать другим .. Потом из-за таких как вы цены повышают
МедоваПаляниця• 13 мая в 10:56
Ответ дляНаБалКоніХодять
Самі відповіли, чого тоді питаєте?
Хвець-тець• 13 мая в 10:59
Ответ дляУкраїна наше все
Вот это у вас примеры. А что, есть ещё такие, кто манку ест? Про смалец вообще молчу. Откуда у вас это в голове?
Гидроусилитель руля• 13 мая в 11:00
Ответ дляКлептоманка
30 років тому я закінчувала школу з російською мовою навчання, українська мова вивчалась дуже поверхнево. Минулого року проходила курси української мови і за 15 чи 16 занять по 1,5 години я вивчила напевно більше ніж за всі роки вивчення мови в школі. Було таке враження, що ми в школі вчили відсотків 10, і це при тому що я школу з золотою медаллю закінчила і вступний диктант на 5 написала. Тому не треба принижувати автора, реально могли не вивчати мову в школі на належному рівні
Україна наше все• 13 мая в 11:02
Ответ дляХвець-тець
Эхо советского детства
Хвець-тець• 13 мая в 11:03
Ответ дляУкраїна наше все
Эхо советского детства
Реально смалец пили? Я такого не слышала, хотя тоже оттуда родом
Україна наше все• 13 мая в 11:04
Ответ дляХвець-тець
Та не. Но папа на черный хлеб намазывал. Из холодильника
Хвець-тець• 13 мая в 11:05
Ответ дляУкраїна наше все
Мои бабушки тоже так делали
Редисочка• 13 мая в 11:26
Ответ дляКлептоманка
Слова
Слова не відміняють, а відмінюють) якщо що)))
В гости звали?• 13 мая в 11:40
Ответ дляХочу на Балі
Тому що україномовні такі україномовні, що не відрізняють де треба -КИ, а де -ЦІ. Від Майорки / на Майорці. 🤷♀️