Сонячний день• 13 мая в 11:58
Онлайн праця.
Задумалась перейти на онлайн роботу,але на скільки це реально зараз?
Знайома працює більше пів року,на ноуті.каже що її все влаштовує зп від 15.000 ставка ,лише чати з клієнтами онлайн та таблиця ведення
Вже подавала резюме на Олх,та реальних пропозицій мабуть там мало.Де їх знаходити,поділіться
Сонячний день
• 13 мая в 12:01
Ответ дляЧумацький Шлях
Так пусть вам ваша знакомая и сдаст явки пароли работодателей.
Там вже є працівники.
Курочка• 13 мая в 12:02
Я на удалёнке, но у меня физически есть офис, куда я полгода ходила. Чисто онлайн часто разводняк
Вишиванка• 13 мая в 12:02
Как ее должность называется? Ищите такую же на ворк юа. Но это прям редкость без особых знаний и умений найти онлайн работу .
Сонячний день
• 13 мая в 12:05
Ответ дляВишиванка
Менеджер чату
В неї досвіду також не було,сказала що все пояснює роботодавець декілька днів проходиш стажування, потрібно встановити належну програму для роботи,доводиш клієнтів до покупки вносиш дані в таблицю і тд.Лише чат робота без дзвінків
Сонячний день
• 13 мая в 12:11
Також на олх знайшла онлайн,теж віддалена праця,заповнення сайту картками товару по зп приблизно так само в описі вказано було,подала резюме,виявилось що це взагалі не та діяльність,а агенція для відновлення репутації,тобто шукають працівників які зачищають погані відгуки на різних сайтах відомих компаній,ресторанів магазинів і тд.
Совість влаштуватись туди не дозволила.Якось так
Дівчина Гілмор• 13 мая в 12:15
Ответ дляСонячний день
Менеджер чату
До прикладу. Пару днів тому замовляла сукню на шафі, то по ходу це був не продавець, а посередник. Бо вона приймала замовлення і уточнювала заміри в неї на складі і відправник інший
Дівчина Гілмор• 13 мая в 12:16
Ответ дляСонячний день
Яка совість якщо їсти хочеться😄
Сонячний день
• 13 мая в 12:21
Ответ дляДівчина Гілмор
Так це дроп,колись я також так працювала,але то було 5-6 років назад
Тоді можна булу заробити не погано як для підробітку,але там конкуренція та і товар часто не якісний і відправки по 3-4 дні а то і до 2х тижнів
Дівчина Гілмор• 13 мая в 12:22
Ответ дляСонячний день
Ці швидко відправили, на наступний день
Сонячний день
• 13 мая в 12:25
Ответ дляДівчина Гілмор
Яка совість якщо їсти хочеться😄
Ну до прикладу, я б не хотіла йти в той заклад чи то в лікарню, де погані реальні відгуки заздалегідь підчищені хакерами … якось не дуже таким займатись і просувати таку працю
Дівчина Гілмор• 13 мая в 12:26
Ответ дляСонячний день
Тю, так всі чистять, просто комусь лінь і він наймає когось для цього
Сонячний день
• 13 мая в 12:29
Ответ дляДівчина Гілмор
Ну далеко не так просто почистити google відгуки, та і хай чистять кому не лінь,головне що я до таких схем не хочу бути причетна
40каградусная• 13 мая в 12:31
Может, как вариант, поискать вакансии в мейкап? Там же кто-то пишет отзывы на товары украинских брендов (очень много положительных отзывов на разные товары), которые на самом деле так себе
Сонячний день
• 13 мая в 12:33
Ответ для40каградусная
Там клуб мейкап і за відгуки надсилають подарунки і тд.наче так
ПешитеБесАшипок• 13 мая в 12:34
Ответ дляДівчина Гілмор
Мій коментар не вам, можливо хтось буде читати і це допоможе йому не прийняти хибне рішення. Працювати на аморальних людей ’бо гроші не пахнуть’ - це погана ідея. Спочатку будуть принижувати, просто тому що можуть, а потім кинуть
Дівчина Гілмор• 13 мая в 12:39
Ответ дляПешитеБесАшипок
Так ми ж говоримо не про ставлення керівництва до підлеглих. Таке терпіти не можна 100%
40каградусная• 13 мая в 12:43
Ответ дляСонячний день
Я имею в виду такие копеечные средства, на которые ежедневно восторженные отзывы. Фото для примера, таких товаров много было
Сонячний день
• 13 мая в 13:12
Ответ для40каградусная
Бренди надсилають їм подарункові бокси якщо є статті в мейкап клубі,про інше не можу сказати
Гореотума• 13 мая в 13:28
Ответ дляСонячний день
’товар часто не якісний’ - так вы не тем торговали. Если бы вы выбрали номальнуюнишу, то и заработали бы нормально. Но дело в том, что сегодня этот заработок уже не прокатит в связи с налоговой, новыми законами и т.д.