❗️У разі захоплення Донбасу путін планує висунути нові територіальні вимоги. Його амбіції – контроль над Києвом та Одесою, – FT.
Джерела видання кажуть, що військове командування переконало путіна, його армія може захопити весь Донбас до осені.
Вподобайден• 13 мая в 22:36
Ответ дляЧемна панночка
Так песков черным по белому сказал. Сначала Донбас, а потом может быть будут переговоры. Я удивляюсь сколько тупиц на сайте, которые дальше собственное жопы не видят ничего. Им главное, что бы штаны сидели на диване и на голову не летело. А что там с другими будет… похрен
Так, Донбас - це не кінцева точка, але багато хто просто не чує, як не чули в 19, що не треба голосувати по приколу.
Після Донбасу, навіть от аийдемо на переговори, скажуть віддавати те, щт в їхнії конституції, або і Мико з Одесою докупи, бо хуйлові треьа наші порти, наші щаводи і промисловість. І все, залишиттся обрубок без контролю над Одеса-Броди, без виходу до моря, без копалин, щось типу білорусі, але сильно потріпане війною.
Вподобайден• 13 мая в 22:39
Ответ дляЧемна панночка
Запросто, хуйло Приднестровье нужно. Одесса первая на очереди, если Донбас сдадут
І не тільки через придністров´я. Чорноморські порти - ласий шмат.
Вподобайден• 13 мая в 22:39
Ответ дляНевгамовна сила
Дурень думкою багатіє, 12 років не може осилити Донбас, на Київ і Одесу пащу роззявляє.
Весною 22 Вас в Києві часом не було? Хто був - тому не смішно. Як і бачити кацапські танки на вулицях Миколаєва.
Вподобайден• 13 мая в 22:40
Ответ дляlilul990
Вихід дошатать росію
Довго дошатувать доведеться.. Поки товстий сохне, тонкий здохне