Гравіцапа• 13 мая в 20:22
Навіть в Ужгороді і Сваляві сьогодні прильоти.А як це через гори ті дрони
туди добралися?
Марафетчица• 13 мая в 21:49
Ответ дляМУСЯкомарова
Толк в тому, щоб не звинувачувати людей які спокійніше живуть. Звинувачувати треба тих хто б´є по нас, а не жерти один одного, бо комусь мало дісталось.
спокійніше живуть? так хай цим не хизуються. сидять тихо і соплять в дві дірки.
АнтиТроль• 13 мая в 21:49
Ответ дляМУСЯкомарова
Я в Херсоні теж стомилась, але хочу щоб усюди було як на Закарпатті, а не як у нас.
Бо Ви нормальна людина, а оте, кому Ви відповідаєте - то якесь ображене бездушне заздрісне створіння, яке радіє, коли комусь погано. Це ж чисто росіянський характер.
МУСЯкомарова• 13 мая в 21:51
Ответ дляМарафетчица
В цій темі ніхто і не хизувався.
Марафетчица• 13 мая в 21:53
Ответ дляМУСЯкомарова
В цій темі ніхто і не хизувався.
може це і ви. шукати не буду.
писали, що прильоти раз-два в рік і крутили мені дулі.
АнтиТроль• 13 мая в 21:57
Ответ дляМинерАлочка
Бо як правило ті хто сидять в тиші і живуть звичайте життя хочуть далі воювати, до кордонів 91. Ну якщо вони хочуть, то справедливо було б, щоб вони це воювання відчули на собі.
Тобто до пуйла, яке розв’язало війну і окупує ті території, у Вас претензій немає? Дійсно, хай собі рухає кордони куди хоче, воно ж святе. А винні у всьому ті, хто не визнає окупацію. Сильно Україні допомогло віддати Крим без бою і Лугандон? Ось в результаті далі і поперли.
Марафетчица• 13 мая в 21:58
Ответ дляАнтиТроль
нє,чисто український.
про сусідську корову щоб здохла це про нас, українців.
АнтиТроль• 13 мая в 21:59
Ответ дляМарафетчица
нє,чисто український.
І такі є. А росіянці у вас святі душевні люди, виходить? ну-ну
Марафетчица• 13 мая в 22:00
Ответ дляАнтиТроль
пукін не мій президент, а клявся на вірність народу України той, до якого у мене претензій вагон,бо я частина цього народу.
Марафетчица• 13 мая в 22:01
Ответ дляАнтиТроль
що ви мені приписуєте? те що надумали самі собі або ввижається?
АнтиТроль• 13 мая в 22:05
Ответ дляМарафетчица
Співчуваю, що Вам так з народом довірливим не повезло.Нормальні люди тим клятвам з телевізори від початку не вірили, але таких виявилось мало. Може б не мучились вже та до святих росіян долучились? Видно, що пуйло вам якось рідніше, претензій не маєте.
МинерАлочка• 13 мая в 22:10
Ответ дляАнтиТроль
Ну ось і повоюйте, як вам дуже треба, а то так зручно воювати за спинами сходу. Коли почнуть трощить ваші будинки, тоді й задумаєтесь чи варто того оце все.
Марафетчица• 13 мая в 22:15
Ответ дляАнтиТроль
претензії пуйлу повинен висловлювати Зе від мого імені і всього українського народу.
не мій рівень розмахувати кулаками або верещати, чи ставати на коліна, щоб зупинити війну, як обіцяв Зе.
тому хто повинен це робити-хай робить свою роботу.
розкажіть як ви висловлюєте свої претензії президенту ворожої країни.
і свої брудні натяки залиште іншим.
чому сюди на форум пускають росіян? що б ви казали,якби трапилось диво і їх сюди не пускали? образливі слова і тоді б знайшли.я впевнена.
набридли ви мені.все.досить цих балачок пустопорожніх.
ви на зарплаті, а я зі своїм ідейним баченням ситуації.
і свої брудні натяки залиште іншим.
АнтиТроль• 13 мая в 22:16
Ответ дляМинерАлочка
Як Ви делікатно обходите тему пуйла, ні слова ж поганого, ніяких звинувачень. Я так розумію, що чекаєте, щоб вже стати окупованою територією, жити тихенько під рашистами, а то що це стане плацдармом для захоплення інших частин України, вже колихати не буде. Ніхто нормальний воювати не хоче, просто є реальність, в якій закінчити війну може тільки оте кроваве російське падло.
МинерАлочка• 13 мая в 22:20
Ответ дляАнтиТроль
Нічого я не обходжу, бо я вас не закликаю зупинитись, воюйте, але вже не скигліть, коли війна дійшла до вашої хати, терпіть достойно.
Щось не спиться• 13 мая в 22:24
Ответ дляМинерАлочка
До нашої хати не дійде, кацапам захід не потрібен.
А ви теж можете не воювати
АнтиТроль• 13 мая в 22:25
Ответ дляМинерАлочка
Я не воюю, нажаль, воюють мої рідні і друзі. Я в Києві не скиглю, бажаю миру всім і на сході, і на заході. І не бажаю нікому в більш тихих регіонах відчути весь жах обстрілів.
МинерАлочка• 13 мая в 22:27
Ответ дляЩось не спиться
А ви теж можете не воювати
А як же казки тут пишуть про те, що кацапи не зупиняться ні на закарпатті ні на польщі?
Я й не воюю, я спостерігаю за вояками диванними
АнтиТроль• 13 мая в 22:28
Ответ дляМарафетчица
і свої брудні натяки залиште іншим.
Чудово. Тільки ж підкажіть де ту зарплату отримати. Це щось новеньке. Зайшла сюди раз в півроку і тут зарплату видають:)
Марафетчица• 13 мая в 22:32
Ответ дляАнтиТроль
пишите номер карты и копию паспорта приложите.
Щось не спиться• 13 мая в 22:34
Ответ дляМинерАлочка
Те що тут пишуть взагалі не варто брати до уваги.
АнтиТроль• 13 мая в 22:35
Ответ дляМарафетчица
О, тепер ми знаємо, хто тут зарплату роздає. ФСБ, мабуть, це такі методи дані збирати? Дякую, доведеться без грошей сидіти.
Марафетчица• 13 мая в 22:37
Ответ дляАнтиТроль
вибір ваш. хай вам за ’говорящую голову’ заплатить СБУ.
Губка Боб• 13 мая в 22:38
Ответ дляМейк-ап форева
А можно восточные регионы не трогать а и так дальше ’освобождать’ западную территорию Украины. А то только нам одним страдать или что!
´Освобождать´ всю країну? Не можна! Хто звав хуйла? Хто державну не хоче вчити? Кого притєсняют-ущємляют...?
АнтиТроль• 13 мая в 22:38
Ответ дляМарафетчица
Ото, мабуть, точно без грошей лишусь, бо там все розікрали вже.
Ms. При теле• 13 мая в 22:40
Ответ дляГравіцапа
А як це ракета чи дрон летить через гори ????
Это очень сильный ход - притворяться, что ты еще тупее, чем твоя аудитория.
На пів ставки• 13 мая в 22:48
Ответ дляАнчо Ус
🇭🇺 Угорщина вперше викликала російського посла через атаку РФ на Закарпаття
Угорський прем’єр Петер Мадяр повідомив, що міністерка закордонних справ Аніта Орбан викликала російського посла на зустріч у четвер о 11:30 у зв’язку з атакою дронів на Закарпаття.
Аніта Орбан заявила про ’глибоке засудження’ російської атаки та повідомила, що ситуацію обговорять на засіданні угорського уряду.
Забеспокоились за свои владения )
КохайтесьЧорнобровi• 13 мая в 22:57
Ответ дляМарафетчица
нє,чисто український.
Автор, ну Ви ж не така, правда? Ви ж не будете радіти смерті корови, а дасте сусідським діткам молока
Настасья Пицун• 13 мая в 23:02
Я роки 2 тому писала тут що, якщо захочуть, то й на Закарпаття запустять ракети чи дрони. Мене забанили. Але що ми маємо? Ракета долетіла в Мукачево, сьогодні Ужгород та Свалява. Далі буде...нажаль(
Боневтікла• 13 мая в 23:14
Ответ дляБесбардак
А чому ви, східні регіони, вибрали зелупу?
Ооо, ще про яника могли таке сказати, а от Зелю вибирала вся країна дружненько. 73!!!%