Гравіцапа• 13 мая в 20:22

Навіть в Ужгороді і Сваляві сьогодні прильоти.А як це через гори ті дрони

туди добралися?
Забула що?• 13 мая в 23:41
Ответ дляГравіцапа
Ну як той дрон оминає гору?Чи ракета?Як там гора на горі
видела из окна как ракета прекрасно может летать по-над землей на уровне оврага и менять напрявление. От ПВО ее так прячут, гады

бювет_в_обед• 13 мая в 23:56
Ответ дляМарафетчица
від мого бажання нічого не зміниться-тому треба щоб зі мною розділив це той далекий сусід,може мені менше дістанеться.
Я з Києва але скарга вам .Ось так ми завжди будемо в @опі.
Марафетчица• 14 мая в 00:01
Ответ длябювет_в_обед
ну і я з Києва.у кожного своє бачення.
я не повинна думати і діяти як ви.
бювет_в_обед• 14 мая в 00:03
Ответ дляМарафетчица
ну і я з Києва.у кожного своє бачення.
я не повинна думати і діяти як ви.
То тоді будемо міряти кому більше/ менше ?ви з тих мабуть хто за війну в Європі також ?
Марафетчица• 14 мая в 00:09
Ответ длябювет_в_обед
хай це вас не обходить.це моя особиста справа і я не на допиті.
тут попробуй казати правду ’говорящие голови’ роздеруть за ті три копійки, що їм платять.

може я теж хочу бути дуже стурбованою справами в Європі? хто мені заборонить бути стурбованою взаємно? і чому це погано стосовно мене,а європейцям це норм?
бювет_в_обед• 14 мая в 00:09
Ответ дляМарафетчица

Не буду вам турбувати ,будьте стурбованою .
Марафетчица• 14 мая в 00:10
Ответ длябювет_в_обед
єге ж. дякую, що дозволили.

Марафетчица• 14 мая в 00:16
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Автор, ну Ви ж не така, правда? Ви ж не будете радіти смерті корови, а дасте сусідським діткам молока
нє, помиляєтесь. я саме така. почитайте цю тему.
доброї тітоньки вже нема.
ще й сама те молоко вип’ю зі всієї корови, щоб нікому не дісталось.
Марафетчица• 14 мая в 00:15
Ответ дляНастасья Пицун
Я роки 2 тому писала тут що, якщо захочуть, то й на Закарпаття запустять ракети чи дрони. Мене забанили. Але що ми маємо? Ракета долетіла в Мукачево, сьогодні Ужгород та Свалява. Далі буде...нажаль(
кажуть тут в темі, що не буде. і дуже впевнено кажуть))
Не будь КакСвета• 14 мая в 00:58
Ответ дляМарафетчица
давно пора,бо зажрались.
А вам что мешает переехать и так же зажраться?
Марафетчица• 14 мая в 01:00
Ответ дляНе будь КакСвета
была целая куча обстоятельств. щас вот думаю до зимы переехать.
больше в неотапливоемой квартире сидеть не хочу в морозы.
Левый берег не даст соврать что пережили в эту зиму((
Миззери• 14 мая в 01:20
Ответ дляМинерАлочка
Бо як правило ті хто сидять в тиші і живуть звичайте життя хочуть далі воювати, до кордонів 91. Ну якщо вони хочуть, то справедливо було б, щоб вони це воювання відчули на собі.
Глупость какая
Бусификация и отключения по всей Украине , все хотят что бы это скорее закончилось кроме тех кто наживается на войне а эти люди большей частью не в Закарпатье а на банковой
Ні за холодну воду• 14 мая в 03:56
Ответ дляГравіцапа
Ну а як вони оминають ті гори?
нет гор, они ниочем. украинские дроны как то с крымом уралом справляются
КохайтесьЧорнобровi• 14 мая в 12:02
Ответ дляМарафетчица
доброї тітоньки вже нема.
Пишаєтесь собою? Типу- я така вся не подарунок...
Марафетчица• 14 мая в 12:17
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
да мне вообще пофик.
Щось не спиться• 14 мая в 13:57
Ответ дляМарафетчица
Звичайно що не буде, навіть можете не сподіватися))
Марафетчица• 14 мая в 13:59
Ответ дляЩось не спиться
да мне пофик на вас, аж трохи невдобно))
Щось не спиться• 14 мая в 14:19
Ответ дляМарафетчица
Мені на вас тим більше)))
Марафетчица• 14 мая в 17:00
Ответ дляЩось не спиться
Мені на вас тим більше)))
а мені ще більше))

Щось не спиться• 14 мая в 17:02
Ответ дляМарафетчица
а мені ще більше))
Маладєц)))
Марафетчица• 14 мая в 17:03
Ответ дляЩось не спиться
Маладєц)))
і ви теж.
жмуруку,обнимаю...говорил Порох путе.
а я вам.