месяцкие• 13 мая в 20:43

Чоловік дорікає за будь яку дрібницю фінансову

Купила де то для дому ,каже тобі лиш би мої гроші на щось витрачати,він із тих чоловіків які винесуть мозок якщо купиш на один апельсин більше
У вас теж такі чоловіки?

Маю це постійно вислуховувати…
Самій від себе бридко вже
Вилами по воде• вчера в 14:34
Ответ дляОскорбляю всячески
Нафига так жити?
А що робити, вмерти? Вже є родина, вже є дитина, тому живемо далі, шукаємо плюси і живемо.

Я не жаліюсь) відповідала щоб підтримати автору.
Мій чоловік каже мені з ним дуже пощастило))
Зрозуміла, щоб без роботи буде мені дуже погано, тому треба працювати.

Вилами по воде• вчера в 14:32
Ответ дляЯ шалунья
Всё так, только в жизни большинства много нюансов- у кого-то жить негде, у кого-то возраст, кто-то не работал давно или вообще никакого образования нет, кому принцы не встречаются и 100 кг живого веса. Да полно нюансов, на самом деле. Так что всё звучит красиво, но на практике всё далеко не так радужно. Каждая ситуация индивидуальна.
Я згодна) якщо б все було б в шоколаді може такого б і не було.
Парова машина• вчера в 14:50
Ответ длямесяцкие
Але тоді ти зайнятий весь свій час
Ну то що ви хочете?