Снідаю авокадо• Изменено вчера в 10:05

Жахливі новини...

Пройшло опитування українців за кордоном: біженців на захисті та мігрантів. 78% не збираються повертатися в Україну ніколи 🥺😭
Укр_жіночка• вчера в 10:15
Яка різниця що там вони збираються чи не збираються? Що від них залежить? Залишать тих, кому є що запропонувати приймаючій державі. А переважна частина виїхавших можуть тільки запропонувати сидіти на шиї, кому такі цікаві?

ГейСюда• вчера в 10:15
Ответ дляСтріляний птах
В Києві пробки були і є.
Тож хай сидять. Бо взагалі потім не добраться
І не кажіть. В театр не пробитися, в метро не залізти.
Стигла полуниця• вчера в 10:16
Ответ дляПросериарила молодость
Шо тема с индусками не взлетела, а похмелиться чем-то надо?
Знак вопроса лишний
Наивная Хо• вчера в 10:17
Что вас так расстроило, автор?
Посудомойка• вчера в 10:18
Ми так сильно занепокоєні що аж похер на них, ніхто їх не чекає....
Просериарила молодость• вчера в 10:18
Ответ дляНаивная Хо
Что вас так расстроило, автор?
Бояра подорожала, а темки унылые
Ласую колобками• вчера в 10:19
Ответ дляСнідаю авокадо
Та
Каждый день сидели у окошка и смотрели на дорогу- не едут ли?))
Не, мы не приедем, сорри)

Наивная Хо• вчера в 10:19
Ответ дляПросериарила молодость
Бояра подорожала, а темки унылые
А высказывания на форуме одни и те же - бояра… На это еще кто-то ведется?
Просериарила молодость• вчера в 10:21
Ответ дляНаивная Хо
Ты, например
Вас кацапок за версту слышно по тупости и перегару
from Ukraine• вчера в 10:22
та тут і ті, хто ще залишився, можуть розбігтися...

Проєкт Закону про національну модель оборони за принципом тотального резерву Номер, дата реєстрації: 15243 від 13.05.2026

Стаття 1.
Держава декларує мету запровадження національної моделі
оборони за принципом тотального резерву.
Стаття 2.
1. Базова військова підготовка є обов’язковою для громадян України.
Стаття 3.
1. Громадяни зобов’язані проходити навчальні збори не рідше одного разу на рік, тривалістю не менше одного місяця.
Заліковий троль• вчера в 10:22
Тролік на роботі.
Наивная Хо• вчера в 10:22
Ответ дляПросериарила молодость
Ты, например
А, тогда и ты кацапка ))
Лагшмивара• вчера в 10:22
Ответ дляСнідаю авокадо
Та
Хватить спаммить в рандомно выбранных рубриках
Чумачечая Весна• вчера в 10:23
А вам какое дело кто собирается возвращаться кто нет , строчить темы не о чем ?
Може ще третю?• вчера в 10:23
действительно с чего это им возвращаться не хочется, лани родючі, сади квітучі и таке рішення
Я_канеша_извиняюсь• вчера в 10:24
Одного хотения и желания мало.
Миззери• вчера в 10:25
Ответ дляСнідаю авокадо
Та
А вчера в теме наоборот сказали не сметь возвращаться )
Миззери• вчера в 10:25
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Удалено администрацией...
А вот и автор прошлой темы 🤣🤣🤣
Prervana• вчера в 10:27
Само собой. Они что, дурные, сюда возвращаться? Что тут делать

Я_канеша_извиняюсь• вчера в 10:28
Ответ дляМиззери
А вот и автор прошлой темы 🤣🤣🤣
На арене одни и те же клоуны, читай одни и те же авторы
Гарантую неперелевки• вчера в 10:34
Я тоже не собираюсь, о детях не может быть и речи, чтоб они туда вернулись когда-нибудь. Увы, конечно ((
Как_б_не_так• вчера в 10:35
В концтабір в який перетворили нашу країну НІХТО в здоровому глузді не схоче повертатись. І це не новина.
тянитолкайка• вчера в 10:35
Ответ дляЗалізна тьотя
А як Ви собі уявляєте повернення? Діти які пішли там до школи вже 4 роки навчаються і живуть в іншому середовищі. Дорослі вже працюють і теж адаптувалися. 4 роки! Це досить великий проміжок в житті.
Все життя прожили в іншій країні, а всього за чотири роки так адаптувалися до подачок і халяви, що мріють про нескінченну війну і планують так жити вічно. Працює дуже невеликий процент від загальної кількості виїхавших. Про дітей взагалі смішно, до певного віку вони 100 раз ще адаптуються хоч на Марсі.
А взагалі пофіг, хай би і лишались там відробляти ті подачки які отримували за те, що їх країну і співвітчизників знищують. Обійшлися без них у воєнний час, тим паче обійдемося в мирний, переважний контингент виїхавших, то далеко не цвіт нації. І не треба лякати, що не буде кому на виплати пенсій працювати і демографічною ямою. На тій пенсії взагалі сподіватися смішно, а вбитих все одно вони не воскресять, якби не плодилися. Таким і Путін запропонує виплати окупувавши Україну, то вони прибіжать аж бігом, замотаються у триколор, і будуть співати ’Боже, царя бережи’. То хай вже буде якість, а не кількість, бо і Україна, на жаль, набагато меншою по площі буде. Це якщо думати своєю головою, а не марафоном.
Гарантую неперелевки• вчера в 10:36
Ответ дляДама_с_караваем
І шо? Від нас що треба? Нам заплакати? Не хочуть - не повертаються. Людям, які звикли не працювати і сидіти на соціалі, нема що робити в Україні.
Вы прям думаете все уехали и на социале сидят?
Мой муж такие налоги платил Украине .. сейчас платит их другой стране и больше, чем в Украине
Радість моя• вчера в 10:36
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Одного хотения и желания мало.
Ну так вже продовжують захист до 2028. За цей час там діти і школи позакінчують і дорослі пристрояться
Скажений гудзик• вчера в 10:37
Сильно не страдайте. Кто там работает, выучил нормально язык, пристроил детей - эти да, уже не вернутся. А кто на социале живёт и привык ничего не делать, то сразу приедут, как только лавочка закроется
Sgreen• вчера в 10:39
Ви персонально, що можете зробити? Варто задавати питання, що робили в мирні часи. Бо в мирні часи країна дуже багатьом була як ресурс, а не те, що треба цінувати. Срали-чхали на країну тоді - зараз отримали типу дозвіл з неї валити. Але багато таких що і тут нулячі, і там так само. Бо гонор гонором, а наявність розуму, знань, і працьовитості - не у всіх
Україна понад усе!• вчера в 10:38
Ответ дляАшолюдискажуть
Зачем вам эти предатели/ халявщики/ нужное подставить, когда есть прекрасные индусы.)
А чем индусы хуже тех сирийцев и прочих и тому подобных, с кем живут выехавшие в европах?
Україна понад усе!• вчера в 10:38
Ответ дляСнідаю авокадо
Удалено администрацией...
Вы с этой темой))
Радість моя• вчера в 10:39
Ответ дляСкажений гудзик
Об этом пятый год разговоры, но пока только продлевают защиту