Патриоточка• 1 час назад
А у вас є знайомі, які пошкодували, що поїхали за кордон?
Я_и_моя_собака• 45 минут назад
Ответ длявсемВсёИмного
Конечно. Прокатали деньги и вернулись
Та навіть були такі, що і без грошей їхали, там наче і виплати були, і житло нормальне, а все одно повернулися. І грошей з собою привези )))
Я_и_моя_собака• 46 минут назад
Ответ длявАлнуюся сильнА
Ні. Навіть ті, що доздихують на півночі в Канаді. Приїзжали вони сюди минулим літом, понюхали так би мовити тут повітря і сказали, що краще вже подихати на чужині ніж в цьому трешаку. З цих сортів гімна виявилось, що те вже смердить менше.
Гідна ви людина, якщо життя в Україні гімном називаєте. Навіть додати нема чого
Khmelnichanka• 3 минуты назад
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Є такі. І вони всі повернулися. Хто через 3-4 місяці, хто через рік-два.
Нічого поганого в цьому немає, це просто досвід і розуміння що всі ми різні
+100
Патриоточка
• 3 минуты назад
Ответ дляМуууумие
Это точно. Мы поняли что таким чахлыкам как мы заграницей только в помиральную яму......Вернулась с сильным бронхитом,соэ 40,дикими приступами боли поджелудочной и нервным тиком.....
Теж таких знаю. Закордоном хворим людям важко. Треба бути здоровим як кінь