Налогообложу• вчера в 21:05
Я нікуди не можу їздити не на своїй машині, в кого ще такий пунктік?
Наприклад, чоловік взяв по якихось причинах мою машину і залишив свою, я максимально відкладаю поїздку на скільки це можливо. Таксі, взагалі бісить.
Якщо їдемо, наприклад, в баню з подругами то я краще всіх заберу і відвезу, але буду на своїй .
Тут багато таких?
Налогообложу
• вчера в 21:07
Ответ дляМальовнича даль
Ото ви дивна. Нема такого
Ви водій?
Налогообложу
• вчера в 21:08
Ответ дляМальовнича даль
Да
У вас є власне авто, ваше особисте?
Петриківна• вчера в 21:11
Ответ дляНалогообложу
У вас є власне авто, ваше особисте?
Вас суть темы интересует и ответы, или у кого есть свое авто?
Здесь все ездят на велосипедах
Налогообложу
• вчера в 21:13
Ответ дляПетриківна
Здесь все ездят на велосипедах
Мене суть теми цікавить від людей в яких своє авто, у вас взагалі інша ситуація, чомусь мене обізвали дивною
Рожева юбка• вчера в 21:17
Ответ дляНалогообложу
Ви водій?
Нет такого, я не привязана к своей машине
Рожева юбка• вчера в 21:18
Ответ дляНалогообложу
Дивна реально это железо
Налогообложу
• вчера в 21:19
Ответ дляРожева юбка
У вас немає своєї машини
Петриківна• вчера в 21:20
Ответ дляНалогообложу
Я прекрасно езжу на мерседесе мужа, своя Ауди А4.Мне даже больше нравится большая машина
Ваша ситуация с вашей ДЭО , конечно смешная
Печенюшка• вчера в 21:22
Мені немає значення зовсім , важливо тільки все підлаштувати під мене, але я часто змінюю авто, користуюся комерційними , на відпочинку беру в оренду. Це все лише постійний досвід
Налогообложу
• вчера в 21:23
Ответ дляПетриківна
Цікаво, які причини того що ви самостверджуєтесь за чужий рахунок?
1992 рік випуску вашої ауді чи потопленик - мерс вашого чоловіка?
БезВзяток• вчера в 21:23
А я даже на своей не могу) Получила водительское 3 месяца назад, опыта нет никакого, выезжала с мужем несколько раз, один и тот же маршрут уже поднадоел. Сама боюсь, хочу снова с инструктором ездить, но нет возможности выделить время сейчас на это
Ездила и на своей, и на мужа, но на его авто меньше хочется почему -то)
Снегопадка• вчера в 21:24
пофіг на якому авто їздити. Звичайно більш зручно на своєму, бо вже відчуваєшь габарити із закритими очима але якщо треба без проблем можу і на чоловіковому авто, і на братовому. А якщо тусити кудись, то люблю бути пасажиркою
Рожева юбка• вчера в 21:24
Ответ дляНалогообложу
Во во , обычное железо как фетиш
Налогообложу
• вчера в 21:25
Ответ дляБезВзяток
Поїдьте сама в неділю зранку по тому ж маршруту що їздите з чоловіком. Нічого не станеться, повірте))
Рожева юбка• вчера в 21:25
Ответ дляНалогообложу
Кульок на кермі)))
Если у вас на СТО не берегут машину , мне жаль .
Налогообложу
• вчера в 21:25
Ответ дляСнегопадка
Я габарити на всіх відчуваю через 5 хвилин, нема з цим проблем
БезВзяток• вчера в 21:25
Ответ дляНалогообложу
Та много нюансов) Я парковаться толком не умею, вкисну еще где-то )
Налогообложу
• вчера в 21:26
Ответ дляРожева юбка
Чого жаль?))))
Налогообложу
• вчера в 21:27
Ответ дляБезВзяток
Нічого не станеться, повірте, в неділю зранку купа парковок, навчитеся. По паркуванню подивіться схеми.
Рожева юбка• вчера в 21:27
Ответ дляНалогообложу
Чого жаль?))))
От таких вопросов, любой человек знает что такое с сто ,
А у вас кульки
БезВзяток• вчера в 21:27
Ответ дляНалогообложу
Та смотрю схемы, видео, мне пробовать на практике это все нужно и не одной находиться в авто
Налогообложу
• вчера в 21:28
Ответ дляРожева юбка
А у вас кульки
Та не любий, люди в яких нормальні нові машини поняття не мають що таке СТО
Налогообложу
• вчера в 21:29
Ответ дляБезВзяток
Їдете в неділю на пустий паркінг ТЦ і там паркуєтесь, все буде добре, всі ми там були
Петриківна• вчера в 21:31
Автор так где ваша дэо??Обожаю, когда незнакомые люди из кустов знают о моих машинах больше, чем
я.
Злива інформації• вчера в 21:40
Ответ дляРожева юбка
Як в 90ті пульт в пакетику