Добра, коли сита!• Изменено вчера в 22:22

Дівчата, скажіть чесно, це я накручую себе чи мого чоловіка реально використовую

Ситуація така: чоловік завжди всім допомагає — і друзям, і родичам. Кілька років тому його сестра попросила гроші на машину, і він дав їй майже половину суми просто так, не в борг. Зараз вона хоче продати цю машину стороннім людям за повну ціну і навіть не подумала першою запропонувати її брату або хоча б врахувати той внесок.

І ще є друг, якому чоловік теж не раз допомагав грошима. Але той друг міг ігнорувати запрошення в гості, сидіти з іншою компанією прямо біля нашого під’їзду, навіть першим не привітається інколи. Зате коли потрібні гроші чи допомога — одразу пише моєму чоловіку.

Мені здається, що чоловік просто дуже “зручний” для людей, а вони цим користуються. А він каже, що я все перебільшую і люди нічого поганого не роблять.

Як би ви це сприймали зі сторони?
Фляшунька• вчера в 22:23
Не вказувала б що йому робити, якщо сестра віддасть позичені гроші.

Реанимация• вчера в 22:24
Ніяк, Ви теж його використовуєте, просто Вас бісить , що не тільки Ви
Закуйовджена життям• вчера в 22:24
Вам не здається, але це його вибір. Він давав сестрі не в борн, а просто так, тому логічно, що вона може розпоряджатись як хоче даним майном.
Не заздріть тьоті• вчера в 22:24
Ваш муж просто человек такой, вы ему даны чтобы потихоньку его направлять, но не в лоб
автор Добра, коли сита! • вчера в 22:25
Ответ дляФляшунька
Вона їх не позичала тому віддавати нічого не збирається
Я ж написала -«не в борг «
автор Добра, коли сита! • вчера в 22:26
Ответ дляРеанимация
Яким чином?
автор Добра, коли сита! • вчера в 22:26
Ответ дляЗакуйовджена життям
Але він хотів машину викупити для мене

Закуйовджена життям• вчера в 22:26
Ответ дляДобра, коли сита!
Але він хотів машину викупити для мене
Він їй про це сказав?
Тільки не про гроші• вчера в 22:27
Это его дело, а не ваше. Если вам не подходит, то вы можете делать свои выборы в жизни
автор Добра, коли сита! • вчера в 22:27
Ответ дляЗакуйовджена життям
Він їй про це сказав?
Ні
Але навіть якщо так ,то вона все одно попросить повну вартість,а він каже ,що не може торгуватись із родичами бо боїться зіпсувати відносини
Love_Love_Love_• вчера в 22:27
Ответ дляДобра, коли сита!
Але він хотів машину викупити для мене
Дивна у вас сімʼя якщо ваш чоловік купує машину сестрі, а не вам.
Найважливіша сімʼя в житті людини та яку вона створила, а не та в якій вона виросла.
Ленивица-красавица• вчера в 22:29
Разделите ситуацию. Сестра и другие близкие мужчине женщины - это нормальный объект для финансовой помощи. По поводу машины - наверняка она её продаёт, чтобы купить новую, и конечно же ей нужна вся сумма.
Друзьям и прочим не близким людям мужчина платит за статус: за статус друга, статус помощника, за статус успешного мужика, который нужен ему самому для хорошего самочувствия. Спросите мужа - стоит ли этих сумм его статус хорошего друга? И может ли он себе позволить этот абонемент в закрытый клуб ’помогаторов Сироже’.
Закуйовджена життям• вчера в 22:29
Ответ дляДобра, коли сита!
Ні
Він їй навіть не сказав, вона не ясновидиця - це по перше, а по друге не вирішуйте за неї, не факт, що вона попросила б повну вартість. Навчіться говорити, а не придумати щось і ображатись, що не запропонували.
Скляна миша• вчера в 22:30
ваш чоловік лох, вибачте
Ленивица-красавица• вчера в 22:31
Ответ дляДобра, коли сита!
Ні
Ну и нафига вам этот секонд-хенд его сестры? Глупая затея изначально
Лиса Патрикевна• вчера в 22:31
Ответ дляТільки не про гроші
Какое такое своё дело у женатого человека?
Своя семья на первом месте. Все траты/долги обсуждаются.
Никаких исключений
Тільки не про гроші• вчера в 22:32
Ответ дляЛиса Патрикевна
Никаких исключений
Была речь о том что женщину обделили? Она не просит, ей не надо. Если бы надо было, то деньги были уже расписаны на нужды семьи
автор Добра, коли сита! • вчера в 22:38
Ответ дляЛенивица-красавица
Вона вже купила нову
автор Добра, коли сита! • вчера в 22:40
Ответ дляЗакуйовджена життям
Вона просто про це і не думала от і все

Ленивица-красавица• вчера в 22:42
Ответ дляДобра, коли сита!
Вона вже купила нову
Ну ок,взяла кредит и закрыла с продажи. Те деньги все, он первый должен был забыть, это подарок и вам не подконтрольно. Как и жаба, но это норм.
А дальше вючтгтвы можете сделать? Это вроде как семейный бюджет и без вашего согласия суммы больше карманных не должны уходить. Вот этот вопрос вам надо с мужем решить.
Ленивица-красавица• вчера в 22:44
Ответ дляДобра, коли сита!
Вона просто про це і не думала от і все
Так узнайте у нее сама. Красиво сделайте голубые глаза и спросите, когда вернёт долг с продажи.
Ой веселье будет, развлечетесь.
автор Добра, коли сита! • вчера в 22:46
Ответ дляЛенивица-красавица
Це він захотів так і мені про це сказав,я ж йому сказала ,що дивно викупляти те на що сам давав половину суми колись
Виходить сестра гарно прилаштувалася випросила половину суми на машину ,покористувалась нею і тепер по повній вартості продати та собі ці гроші забрати
автор Добра, коли сита! • вчера в 22:44
Ответ дляСкляна миша
ваш чоловік лох, вибачте
Я йому казала,він так не вважає
Ленивица-красавица• вчера в 22:45
Ответ дляДобра, коли сита!
Ну так вы понимаете, как надо держать карман вашего мужа?
автор Добра, коли сита! • вчера в 22:45
Ответ дляЛенивица-красавица
А чому не продати спершу стару ,а потім купити нову?
автор Добра, коли сита! • вчера в 22:45
Ответ дляЛенивица-красавица
Ой веселье будет, развлечетесь.
Я із нею не спілкуюсь і не маю бажання такого
Принцепесочка• вчера в 22:45
Ответ дляДобра, коли сита!
Ні
так. тут у мегя розехалось. все
ваш мужик дал сестре 50% стоимости авто.
а сейчас сестра продает авто. и вас смущает, что она попросит пол стоимости?
авы бы хотели, чтобы она вам ее подарила?
Ленивица-красавица• вчера в 22:46
Ответ дляДобра, коли сита!
Ну я не знаю. У нее как раз и спросите.
автор Добра, коли сита! • вчера в 22:51
Ответ дляПринцепесочка
так. тут у мегя розехалось. все
Так було б непогано,бо він і борги за її чоловіка платив
Віддачі із її боку жодної не було ніколи
Ленивица-красавица• вчера в 22:47
Ответ дляДобра, коли сита!
Тем более уместно спросить про долг. А то желание его обсудить у вас есть, а с ней выяснить вопросик - так сразу нет желания. Вы взрослая вообще?