Вкаблучках• Изменено 15 мая в 13:56

Тут есть те, кто проживает в США?

Пожалуйста, отпишитесь. Меня выгоняют из отеля длительного проживания очень нагло. Я-то свои права знаю, но они не работают с этой новой администрацией и столкнулась с полнейшей дискриминацией.
Кишмишная Мая• 15 мая в 13:56
Подайте в суд.

На пів ставки• 15 мая в 13:56
До Ваших послуг
автор Вкаблучках • 15 мая в 13:57
Ответ дляКишмишная Мая
Подайте в суд.
Спасибо. Но суд занимает время и деньги.
автор Вкаблучках • 15 мая в 13:57
Ответ дляНа пів ставки
До Ваших послуг
?
Анонимушка• 15 мая в 13:58
Вас в 4 ранку виганяють?
Американці сплять ще...
автор Вкаблучках • 15 мая в 13:58
Ответ дляАнонимушка
Вас в 4 ранку виганяють?
Американці сплять ще...
Меня выгоняют со вчера, у меня до 11 оплачен отель сегодня.
Леді_Капуста• 15 мая в 13:59
Я. Пожить у меня нельзя

автор Вкаблучках • 15 мая в 13:59
Ответ дляАнонимушка
Вас в 4 ранку виганяють?
Американці сплять ще...
У нас 7 утра. Если что.
Кишмишная Мая• 15 мая в 13:59
Ответ дляВкаблучках
Візьміть кредит - будуть гроші
Анонимушка• 15 мая в 13:59
Ответ дляВкаблучках
У нас 7 утра. Если что.
Ммм, пані на океані...
в Маямі з отелю виганяють?
автор Вкаблучках • 15 мая в 14:00
Ответ дляКишмишная Мая
Візьміть кредит - будуть гроші
Не могу.
Кишмишная Мая• 15 мая в 14:00
Ответ дляВкаблучках
Не могу.
Чого?
Я только за!• 15 мая в 14:01
Ответ дляНа пів ставки
До Ваших послуг
Снесут, но это забавно
Зілля до весілля• 15 мая в 14:01
Якщо українців виселяють з тимчасового житла у США, головне — не панікувати та діяти швидко. Їхні перші кроки мають бути спрямовані на пошук екстреної допомоги та легалізацію свого статусу.Скористайтеся Nova Ukraine Refugee Portal та Immigrati.org, щоб швидко знайти соціальні служби, притулки чи доступне житло у вашому штаті.
1. Зверніться до благодійних та волонтерських організаційУ США працює низка потужних фондів, які допомагають українським біженцям із поселенням, оплатою оренди, продуктами та речами:Місцеві агентства з розселення (Resettlement Agencies): Зверніться до таких організацій, як HIAS, Lutheran Immigration and Refugee Service (LIRS) або International Rescue Committee (IRC). Вони мають ресурси для допомоги новоприбулим.Фонди допомоги українцям: Зв’яжіться з регіональними осередками організацій Nova Ukraine, Razom for Ukraine або Ukrainian Congress Committee of America (UCCA). Місцеві українські громади часто знають про вільні квартири
3. Знайдіть тимчасовий притулок або доступне житлоЯкщо вас просять покинути готель, паралельно вивчайте можливості оренди та шелтерів:Екстрене житло: Зателефонуйте за номером 211 (у більшості штатів США це лінія доступу до соціальних послуг, де вам підкажуть адреси найближчих кризових центрів та шелтерів).Пошук житла за прийнятною ціною: Ознайомтеся з програмами Міністерства житлового будівництва (HUD) на HUD Local Programs для пошуку субсидованих квартир для осіб з низьким доходом.Платформи для оренди житла: Скористайтеся сайтами Zillow, Apartments.com або Craigslist у вашому місті, але враховуйте, що власники часто вимагають кредитну історію (Credit History), підтвердження доходу або заставу за кілька місяців наперед.У випадку, якщо вам загрожує виселення прямо зараз, ви маєте право попросити у готелю додатковий час на пошук альтернативи, пославшись на відсутність житла та попросивши керівництво зв’язатися з вашим кейс-менеджером з благодійної організації.
автор Вкаблучках • 15 мая в 14:02
Ответ дляАнонимушка
Ммм, пані на океані...
в Маямі з отелю виганяють?
Какой в *опу океан. Я больная, не могу даже вещи собрать физически. У меня питомец умерла, которая как член семьи. А им пофиг. Отель разрешает проживание с животными, а новая администрация отеля мне навесила штрафов на хулиард долларов за умершего питомца. Это только половина проблем с ними.
автор Вкаблучках • 15 мая в 14:03
Ответ дляКишмишная Мая
Чого?
Кража идентификации.
Кишмишная Мая• 15 мая в 14:03
Ответ дляВкаблучках
Кража идентификации.
А по простому?
автор Вкаблучках • 15 мая в 14:04
Ответ дляКишмишная Мая
А по простому?
По-простому не могу объяснить. Загуглите. Я серьезно, не потому. что ленюсь описывать проблему.
Ні грама• 15 мая в 14:06
Автор, желаю вам хороших советов.
И обнимаю вас.
Ничем не подскажу, живу в Украине.
Держитесь и не паникуйте

автор Вкаблучках • 15 мая в 14:08
Ответ дляНі грама
Автор, желаю вам хороших советов.
И обнимаю вас.
Ничем не подскажу, живу в Украине.
Держитесь и не паникуйте
Спасибочки большое! Ваши добрые слова мне прям в сердце! Я Вас тоже обнимаю, берегите себя и своих близких и дорогих
А я кумедна• 15 мая в 14:22
Это не у вас были друзья рашисты?) Тоже дама с украденной идентификацией.
Прокачую сідниці• 15 мая в 19:44
Идите работать и будут у вас деньги снимать жилье