Злюсь до кипіння• сегодня в 11:17

Який купити обігрівач для жителів лівого берега, які без опалення?

Доброго дня.
До зими все ближче.
Порадьте ефективні і оптимальні по витратам електроенергії обігрівачі.
3 км квартира, 67 М2.
Дякую.
Не за Будка• сегодня в 11:32
Ответ дляСкиниУскачи!
Я на випадок відсутності електрики обираю зараз сонячну батарею для зарядної станції..
Цікаво чи хтось вмикав Уфо до зарядної станції .?
Зарядні станції різні. Від станції на 3 кВт можна увімкнути, буде іі висаджувати швидко, але працюватиме. А від малюські на 1 кВт Уфо не працюватиме.
Люди, ви фізику в школі вчили?

З вишневого садка• сегодня в 11:33
Ответ дляЗлюсь до кипіння
А його на ніч треба виключати чи ні?
Я вимикаю, бо вночі не бачу сенсу обігріву та й техніка безпеки на всяк випадок
СкиниУскачи!• сегодня в 11:39
Ответ дляНе за Будка
Люди, ви фізику в школі вчили?
Може трохи не те спитала..якщо порівнювати з іншими обігрівачами наскільки економно споживають електрику?
Бронетапці• сегодня в 11:41
Нойрот. Дуже швидко нагрівається.
З вишневого садка• сегодня в 11:43
Конвектор теж гарний варіант
Не за Будка• сегодня в 11:44
Ответ дляСкиниУскачи!
По характеристиках орієнтуйтеся, по потужності кожного конкретного обігрівача. Влітку 2024 коли світло вимикали на 2-3 години я від зарядної станції вмикала кондиціонер, але всі інші прилади вже вмикати неможна було, не вистачало потужності. І на станції кондиціонер години півтори точно працював. Але того літа можна було висадити станцію в нуль, тому що точно знали, що наступні годин 6-7 буде світло
Тарабарщина• сегодня в 11:59
Так нам электроэнергию никто и не обещает...
Тарабарщина• сегодня в 12:02
Ответ дляСтетоскопуло
Хз, автор, я сама об этом думаю, но пока без ответа... если не будет света, то электрический бессмысленно. Газовые, керосиновые - опасно, буржуйка в квартире - опасно вдвойне.
Газовые, керосиновые, буржуйка - нужно пробивать отверстие в наружной стене и выводить туда вытяжку продуктов горения...
Тарабарщина• сегодня в 12:03
Ответ дляЗапароленое одеяло
Обігрівачі для жителів правого берега, звісно, не підійдуть для жителів лівого. Це ж спеціальні обігрівачі повинні бути - левобережні. Навіть не знаю, де такі взяти
Очень смешно...

Залізна тьотя• сегодня в 12:04
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Ну хоча б тоді коли буде.
Минулої зими, коли нас залишили без опалення, нам світло не виключали
А нам виключали, і за ті рідкі часи коли світло було, обігрівач взагалі не програвав квартиру
Парова машина• сегодня в 12:04
У мене в кожній кімнаті кондиціонер. Плюс масляний обігрівач, плюс дуйчик для ванної.
Ще газовий збираюсь купити і інвертор поставити. Як раз замовляю.
Парова машина• сегодня в 12:06
Ответ дляСкиниУскачи!
Сонячна на зиму?
В квартиру?
Парова машина• сегодня в 12:08
Ответ дляТарабарщина
Газові ні, вірніше певні ні.
Там виробітка продуктів горіння менша ніж в газової плити.
Потрібно розуміти який купувати. І які балони можна брати.
Зараз на дієті• сегодня в 12:14
Ответ дляЗлюсь до кипіння
У жителів правого берега є опалення
Не у всіх. Та і на лівому не у всіх опалення немає
ніколи такого не було• сегодня в 12:12
Ответ дляЗлюсь до кипіння
У нас в 1 кімнаті був кондиціонер, всі спали і жили там, ним грілися
Я бы тогда ничего и не докупала, если у вас кондер такой, что зимой можно на обогрев. Или докупила бы уфо, потому что если свет будет по графику типа 2 на 4, то масляный будет дольше нагреваться, чем отдавать тепло. Если уфо дорого (цен не знаю), то керамический тепловентилятор, тоже быстро тепло даст. И перед сном - электропростыня (с питанием от станции, если света нет).
Тарабарщина• сегодня в 12:13
Ответ дляПарова машина
Газові ні, вірніше певні ні.
Я живу в электродоме с 88-го года. Честно говоря - газовых баллонов конкретно побаиваюсь... До 88-го года жили в доме с газовой плитой и газовой колонкой, так от колонки была проведена вытяжка в отдельный канал...
Парова машина• сегодня в 12:20
Ответ дляТарабарщина
Я довіряю брату.
Він в ДСНС інженер, електрик з реальними виїздами на ’пригоди’, в тому числі з балонами. Тобто всі наслідки бачить.
У нього вдома з початку війни газовий обігрівач.
Потрібно звичайно дотримуватись правил зберігання і використання, і балонами користуватись не великими.
Звичайно мати витяжку нормальну.
Туфли в чешуе• сегодня в 12:23
Проводка медная или алюминиевая?
Туфли в чешуе• сегодня в 12:24
У меня три обогревателя : дуйка, масляный, конвектор
Конвектор лучше всего греет

Туфли в чешуе• сегодня в 12:45
Ответ дляНепонятно
Так света не будет
Зимой не отключали тем, кто без отопления был. Электричество всё время было
СкиниУскачи!• сегодня в 12:48
Ответ дляПарова машина
Сонячна на зиму?
В квартиру?
Так, на балкон. Наша зарядна станція заряджається від такої батареї.
Стетоскопуло• сегодня в 12:50
Ответ дляТарабарщина
Я знаю.
СкиниУскачи!• 2 часа назад
Ответ дляТуфли в чешуе
Вимикали...але точні графіки були. У нас так було...
Зоя Жорівна• 2 часа назад
У меня такой. Он теплый воздух разгоняет и как-то быстрее тепло становится. И там можно до какой температуры и можно настроить таймер
Большой секретик• 2 часа назад
Классический масляный. Нам шикарно прогревало, НО автомат выбивало, если включить 2 на полную мощность, о третьем даже забыть можно. Короче по очереди грели комнаты половинной мощностью. Стиралку, посудомойку, духовку - все чередовать и учитывать. Получалось, что прогревали комнаты. Выключали. Включали стиралку и посудомойку. Потом отдельно духовку. Квест, но мы научились и в принципе было терпимо.
Спать я вообще люблю в холодке. Одеяла всем сменила на толстые овчинные.
Парова машина• 1 час назад
Ответ дляСкиниУскачи!
Взимку?
Зам. зав. Анонима• 6 минут назад
Ответ дляНепонятно
Мне уфо нравится
Самое плохое ,что вы предлагаете,уфо это точечное ,онл не греет помещение,и ещё вредное
Зам. зав. Анонима• 5 минут назад
Ответ для13чудоСВЕТА
Уфо не обігріває приміщення, лише предмети.
Вот правильно вы говорите
Зам. зав. Анонима• 3 минуты назад
Ответ дляНепонятно
Обогревает и быстро
Грейтесь,только не замерзните под ним.
Вам умные люди советую,а вы не понимаете..