Яжбоматусяблін• вчера в 17:54

Плани на літо при обмеженому бюджеті

Поділіться варіантами. якщо не підберу варіант, то хоч на приємну тему поговоримо

що таке обмежений бюджет. Витратити на двох не більше 1500 євро. І отримати від цього щось результативне. Ну типу автобусний тур по Європі, коли від покатушок вже болить все і хочеться швидше додому - не дуже. Поїхати в якийсь готель 3+ де багато людей і лише сніданок ще й на 5 днів - теж така собі цінність
Ку ка ку ка ку• вчера в 17:55
не більше 1500 євро на 1 людину?

Пэрисхилтонша• вчера в 17:56
Предьте в какой-то загородный комплекс с бассейном
Аноним_1857• вчера в 17:57
Ответ дляКу ка ку ка ку
не більше 1500 євро на 1 людину?
Ага. В сутки
Престидижитатор• вчера в 17:58
при обмеженому бюджеті відпочивала вдвох з дитиною недалеко, біля помешкання, але в зеленій зоні (санаторій, пансіонат поблизу міста або дача-хата подруги, якщо своєї не мала). Тобто свіже повітря 24 години, ліс, річка, озеро поруч.
Я инженер, меряю от 1• вчера в 18:01
В Карпати на 6 днів в гори
Пампушечка• вчера в 18:01
Город садіть- взимку ваш бюджет більший не стане
автор Яжбоматусяблін • вчера в 18:02
Ответ дляКу ка ку ка ку
не більше 1500 євро на 1 людину?
на двох

автор Яжбоматусяблін • вчера в 18:03
Ответ дляПрестидижитатор
на скільки часу в санаторій є смисл їхати?
там, думаю, не супер зручності. але має бути корисно для здоровя
ПоЗиТиВнАя• вчера в 18:04
Це не обмежений бюджет.
автор Яжбоматусяблін • вчера в 18:05
Ответ дляПэрисхилтонша
можливо. але щось просто в комплексі посидіти тиждень - не дуже звучить
Престидижитатор• вчера в 18:06
Ответ дляЯжбоматусяблін
зручності є різні, підібрати за вашими можливостями
якщо це недалеко, то 1-2 тижні буде корисно, а, якщо більше, і поготів
Аноним_1857• вчера в 18:06
Ответ дляЯжбоматусяблін
Посмотрите цены на наши санатории и их весьма сомнительные условия. Танунах, за эти деньги можно отдохнуть нормально в других местах.
автор Яжбоматусяблін • вчера в 18:06
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Це не обмежений бюджет.
ну якщо щось за менше буде - то ж краще. це максимум скільки я готова потратити на відпочинок
автор Яжбоматусяблін • вчера в 18:07
Ответ дляАноним_1857
де, розкажіть
в санаторії я бачу сенс в покращенні здоровья. ну там на процедури походити, харчуватись правильно. щось таке
Аноним_1857• вчера в 18:08
Ответ дляЯжбоматусяблін
де, розкажіть
А, ну раз так, да и вообще видя ваши ответы в теме, то советовать нет смысла. Езжайте в санаторий.
автор Яжбоматусяблін • вчера в 18:09
Ответ дляАноним_1857
не зрозуміла ) в чому ваша обідка. мені справді цікавий ваш варіант, де можна краще відпочити за ті ж гроші
Запароленое одеяло• вчера в 18:12
Їхати в апартаменти, готувати самостійно.
ОливьЕЖечка• вчера в 18:16
Охренеть, 75000 это уже обмежено???

Автор пройдите в себя

Это 11 ночей в нормальной 4 Египет
автор Яжбоматусяблін • вчера в 18:23
Ответ дляЗапароленое одеяло
а смисл кудись їхати? я й вдома можу готувати самостійно

автор Яжбоматусяблін • вчера в 18:24
Ответ дляОливьЕЖечка
Охренеть, 75000 это уже обмежено???

Автор пройдите в себя

Это 11 ночей в нормальной 4 Египет
з дорогою і всім? якось сумнівно. на проживання 1500 може і ок. але ще ж треба доїхати до аеропорту, десь там переночувати і назад аналогічно
Міні-бікіні• вчера в 18:35
Ваш варіант тільки Болгарія.
Але я б не поїхала)
автор Яжбоматусяблін • вчера в 18:35
Ответ дляМіні-бікіні
Ваш варіант тільки Болгарія.
Але я б не поїхала)
така різноманітність. від лише Болгарії до того, що бюджет необмежений =))
Ніколи не була в Болгарії
Міні-бікіні• вчера в 18:39
Ответ дляЯжбоматусяблін
Ніколи не була в Болгарії
І не треба) за Чорне море не бачу змісту платити такі гроші і тіліпатися туди добу.
автор Яжбоматусяблін • вчера в 18:40
Ответ дляМіні-бікіні
а що порекомендуєте? може в Україні щось цікаве
viter33• вчера в 18:42
Ответ дляОливьЕЖечка
Охренеть, 75000 это уже обмежено???

Автор пройдите в себя

Это 11 ночей в нормальной 4 Египет
У ’правильних порадниць’ ціни на відпочинок починаються з 200 тис.
На одного.
З усіма 6* Ріксосами, СПА, басейнами,...., ’бо я того варта’
Міні-бікіні• вчера в 18:44
Насправді бюджет у вас нлрмальний. Можна самостійно поїхати . На кілька днів в Париж чи Відень . Якщо все добре воно спланувати і завчасно купити квитки. Тільки не тур, де все галопом і тебе водять як козу на мотузочці)) Швидше потягом чи автобусом по ціні вкладетеся, не літак.
ОливьЕЖечка• вчера в 18:42
Ответ дляviter33
На одного.
💯
Уже 75 штук уже не деньги для них
ОливьЕЖечка• вчера в 18:43
Ответ дляЯжбоматусяблін
Зачем там ночевать?
Автобус 1800 и вы в аэропорту
Міні-бікіні• вчера в 18:43
Ответ дляЯжбоматусяблін
В Украіні на літо не пораджу. Ціни ідентичні європецйським, море небезпечне. Гори я люблю взимку)
viter33• вчера в 18:44
Ответ дляОливьЕЖечка
💯
Уже 75 штук уже не деньги для них
’хіба що якась смердюча Болгарія, куди б я і задурно не поїхала’!!!