Гарнюнька• вчера в 19:52

Які зараз виплати на сімʼю в Німеччині, жінка чоловік і двоє дітей

І чи є країни які приймають зараз на кращих умовах?
Борисфенка• вчера в 21:09
Ответ дляВсеЧетко
Айтишники все разные. Поверьте моему опыту, мой например ничего не может. Все документы ему оформляла я. И гуглю все за него я. Он только кодить умеет и ходить на кухню за едой.
Буває. Настільки вузький спеціаліст, що нічого іншого в житті не вміє.

Майструю крила• вчера в 21:09
Ответ дляДушка-свекрушка)))
265 вже
Та 259€. Откуда 265?
ВсеЧетко• вчера в 21:10
Ответ дляБорисфенка
Да, такой узкий и востребованный, но двери ногой за него открываю я.
Душка-свекрушка)))• вчера в 21:11
Ответ дляКучМала
На двоих.)
На кожну дитину 265 € вже рік так
Носки на подтяжках• вчера в 21:11
Ответ дляБорисфенка
Знайшов? Окрему чи з друзями?
Отдельную, просто повезло, объявление ночью выставили и на просмотре собственник был со своим сыном, почти ровесником моего. И квартиру сразу сдали.
ВсеЧетко• вчера в 21:11
Ответ дляДушка-свекрушка)))
На кожну дитину 265 € вже рік так
259€, а не 265 😁
Бавовнятий Пупс• вчера в 21:12
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Не обов´язково з дітьми в Мюнхен, Дюсельдорф або Гамбург пертися.
Пертися треба туди, де приймають.

Душка-свекрушка)))• вчера в 21:13
Ответ дляГарнюнька
Дякую. От вже хоч щось.
’’Прочитайте сначала http://wiki.help.ua, на большинство вопросов Вы найдете ответы.’’
Обов´язково докази перебування в Україні на початок війни, дітям довідки зі школи, від лакарів і т.д. усе що може підтвердити. Усі свідоцтва про народження і ваші з чоловіком і дітей. І дипломи усі
ВсеЧетко• вчера в 21:14
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Ні, тільки в тих землях які на сьогодні відкриті, якщо земля закрита, то такий варіант це шлях в бюрократичне пекло.
Я написала конкретно про Берлин, и про Баварию, а не про все земли.
автор Гарнюнька • вчера в 21:15
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Дякую
Бавовнятий Пупс• вчера в 21:18
Ответ дляДушка-свекрушка)))
На кожну дитину 265 € вже рік так
Хто вам таке сказав? Це виписка з онлайн банкінгу. Покажіть на 265 за рік , як ви пишете
Борисфенка• вчера в 21:21
Ответ дляДушка-свекрушка)))
На кожну дитину 265 € вже рік так
Не видумуйте, 259 з січня цього року. Торік було 255 євро. Ще раніше 250 євро.
Вакцениро Вона• вчера в 21:27
Ответ дляКучМала
500 евро Киндергельд, родители арбайтен.
Это только для вновь прибывших? Уже поменяли условия защиты?
Борисфенка• вчера в 21:29
Ответ дляВакцениро Вона
Ще нічого не поміняли, з 1 липня збираються. Тривають дебати.
Вакцениро Вона• вчера в 21:38
Ответ дляChaterbox
Та здрастье. Мы с деньгами, но уехали на пособие. Что ж теперь все свои деньги спустить за границей?
Видимо очень небольшая заначка в чулке у вас)) и понимаете, что заработать больше не получится. С деньгами они уехали))
Вакцениро Вона• вчера в 21:43
Ответ дляМайструю крила
Ну вот, уже не только по пособию выбирали. Понятно, что каждый выбирает для себя как лучше, но просто по размеру пособия как-то… маргинально что ли, да простят меня все, кто так делал
Вы верите этим Прониным сказкам? Проблем с языком и работой нет, но пособия ищут.
автор Гарнюнька • вчера в 21:47
Ответ дляВакцениро Вона
А чому люди не можуть жити на виплатах перший час?
Борисфенка• вчера в 21:52
Ответ дляГарнюнька
Та можуть.
Розкажіть краще, в якій країні зараз ваш чоловік? Бо якщо візьме оформить статус в Румунії чи Польщі, Німеччина не прийме.
Сьогодні про одного такого біглого писали у Фейсбуці, в Румунії лісами дійшов, в румуни дали йому автоматичний захист. Тепер Німеччина шле назад.
автор Гарнюнька • вчера в 21:56
Ответ дляБорисфенка
Та можуть.
Нічого ніхто оформляти не буде

Як ухурделю• вчера в 21:59
Зачем эта очередная провокационная тема. Где администрация Кидстафа и что она вообще делает. Гемини расскажет в подробностях сколько платят и какие сейчас условия. Но надо как обычно устроить срач
Благоуханочка• вчера в 22:00
Ответ дляГарнюнька
Я прочитала в гуглі, але мені не ясна картина з виплатами і орендою житла, я хотіла запитати в темі, але тут люди з катушок позлітали.
Ми хотіли б орендувати житло, отримати виплати, трохи стати на ноги, очухатись і купити житло якщо нам все підійде в країні.
напишите в личку Борисфенке. она не раз писала, что готова все детально рассказать.
Бавовнятий Пупс• вчера в 22:01
Ответ дляБлагоуханочка
Чат джіпіті теж все знає))
Бавовнятий Пупс• вчера в 22:01
Ответ дляЯк ухурделю
А в чому провокація?)
Благоуханочка• вчера в 22:02
Ответ дляБавовнятий Пупс
Чат джіпіті теж все знає))
ну лучше от реального человека, который там детали узнать, она не раз писал, что готова помочь. Она , вижу, уже в теме есть, пусть посоветует автору
Chaterbox• вчера в 22:02
Ответ дляВакцениро Вона
Мне не надо ’казаться ’)) иметь деньги не значит непременно сорить ими
автор Гарнюнька • вчера в 22:02
Ответ дляБлагоуханочка
Дякую
Бавовнятий Пупс• вчера в 22:03
Ответ дляБлагоуханочка
Так вже всі все порадили
Chaterbox• вчера в 22:03
Ответ дляВакцениро Вона
Эко вас тригернуло
Як ухурделю• вчера в 22:04
Ответ дляБавовнятий Пупс
А в чому провокація?)
В том что тема создана для того, чтоб показать как украинцы спят и видят как присесть на шею немцев
Бавовнятий Пупс• вчера в 22:05
Ответ дляЯк ухурделю
А кому показати?