Гарнюнька• вчера в 19:52
Які зараз виплати на сімʼю в Німеччині, жінка чоловік і двоє дітей
І чи є країни які приймають зараз на кращих умовах?
Бавовнятий Пупс• вчера в 20:55
Ответ дляГарнюнька
В таборі? Ні я там взагалі не готова жити.
Ну тоді це буде важко влаштувати. Хіба що хтось з друзів/рідних готовий тимчасово вас у себе поселити до повного оформлення документів і поки ви не знімете собі житло. А це місяців 4-6 , як показує практика.
Борисфенка• вчера в 20:55
Ответ дляМайструю крила
На основании чего она снимет квартиру? Кто ей сдаст?
Ніхто не здасть. Хіба що її чоловік вже в Німеччині і отримав параграф.
Душка-свекрушка)))• вчера в 20:55
Ответ дляГарнюнька
Дякую
Ні, зараз меньше і кіндергельд 265€ на дитину
Бавовнятий Пупс• вчера в 20:55
Ответ дляol_kin
Автор, не слухайте нікого, їдьте. Зараз відкрилася Північна Рейн Вестфалія. Їдьте в Бохум. Точно не гірше ніж в Україні при усіх ввідних. Якщо є бажання напишіть мені, я відповім на питання.
Автор в табір не хоче.
Гарнюнька
• вчера в 20:55
Ответ дляБорисфенка
А доведеться, 2-3 місяці мінімум.
Або шукайте знайомих, які можуть вас прописати. Важливо - вони мають жити в тих землях, які зараз приймають біженців. Список таких земель є на Вікіхелп.юа
Я це вже зрозуміла, тому потрібно все зважувати.
Носки на подтяжках• вчера в 20:56
Ответ дляГарнюнька
Дякую.
А ми взагалі не можемо зорієнтуватися чого ми хочемо, тому поки я не бачу сенсу витрачати свої заощадження. На разі хотілося б десь в Німеччині зняти квартиру і планувати як бути далі.
Снять квартиру в Германии? Думаете, это так просто, как в Украине?
Борисфенка• вчера в 20:56
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Ні, не менше. Вище написали розмір виплат по віку, докладно.
Гарнюнька
• вчера в 20:56
Ответ дляБавовнятий Пупс
Автор в табір не хоче.
Я то не хочу, але це не значить що я туди не поїду 🤷🏼♀️
Майструю крила• вчера в 20:57
Ответ дляБорисфенка
Нет, конечно. Они ж в Молдове на непонятно каких условиях. Это тайна ))
Гарнюнька
• вчера в 20:57
Ответ дляНоски на подтяжках
З якого приводу у вас істерика?
Бавовнятий Пупс• вчера в 20:57
Ответ дляГарнюнька
А, ну тоді вам всі вірно написали, їдьте в Бохум
Борисфенка• вчера в 20:57
Ответ дляГарнюнька
І що ви можете зважити, якщо у вас нуль інформації?
Живете в якій області, фронт далеко? Для Норвегії і Швейцарії це важливо.
Майструю крила• вчера в 20:57
Ответ дляДушка-свекрушка)))
259€ же
Бавовнятий Пупс• вчера в 20:58
Ответ дляГарнюнька
З якого приводу у вас істерика?
Це не істерика. Квартиру зняти важко. Без параграфу нереально
Борисфенка• вчера в 20:58
Ответ дляМайструю крила
А які там умови - зняли собі житло за свої гроші та й живуть. Реєструватися необов´язково.
Носки на подтяжках• вчера в 20:59
Ответ дляГарнюнька
Снимите в Mandarin Oriental, Munich, там красииииивоооо
Борисфенка• вчера в 20:59
Ответ дляГарнюнька
З якого приводу у вас істерика?
Це не істерика, це суворі реалії. Нелегалам квартири ніхто не здає. Орднунг - порядок всюди. Німці шалено законослухняні.
Душка-свекрушка)))• вчера в 21:01
Ответ дляНоски на подтяжках
Чому, не просто? Я знаю точно, на Півночі зовсім не важко. Якщо автор 2+2, то таких квартир багато.чим більше людей тим простіше. Але є нюанс, бо до джобцентра це гра в рулетку, але і є дуже різні табори. Ми були як на курорті. Тому не варто боятися табора.
Майструю крила• вчера в 20:59
Ответ дляБорисфенка
Ну вот я не знаю, спросила автора, а получила хамство в ответ ))
Любовь Калистратовна• вчера в 20:59
Ответ дляБорисфенка
посвідку на проживання не треба отримувати?
Носки на подтяжках• вчера в 21:00
Ответ дляГарнюнька
З якого приводу у вас істерика?
Где истерика? Мне нравится Ваш оптимизм)
Борисфенка• вчера в 21:00
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
В Молдові? Не знаю, багато хто не отримує, якщо нема потреби.
заварний look• вчера в 21:00
Знакомые живут таким составом - около 1500 евро.
Но там выплаты на детей от возраста зависят
Бавовнятий Пупс• вчера в 21:02
Ответ дляДушка-свекрушка)))
У автора немає документів, щоб зняти житло по договору довгостроково. Їй ніхто квартиру не здасть, хоч північ, хоч південь
В шоколаде• вчера в 21:00
Ответ дляНоски на подтяжках
Кстати, да, там еще кастинг из 500 чел и выбирает арендодатель, кто ему больше понравится, а точнее пальцем в небо
Любовь Калистратовна• вчера в 21:01
Ответ дляБорисфенка
тобто? українець може жити без дозволу в іншій країні??
ВсеЧетко• вчера в 21:01
Ответ дляГарнюнька
З чого ви взяли що в мене немає грошей?
Чоловік вже виїхав
Автор, Германия западная и южная с норм климатом. Выплаты по всей Германии одинаковые норм. В Норвегии климат очень на любителя, по выплатам не знаю. Посмотрите еще в сторону Ирландии.
Носки на подтяжках• вчера в 21:02
Ответ дляБавовнятий Пупс
Может, Автор с ноги на 18g)
Борисфенка• вчера в 21:02
Ответ дляМайструю крила
Та то її же вже за чоловіка роздраконили і вона не уявляє, куди їде. В Німеччині буква закону, правова держава і шансів у неї зняти квартиру ніяких. Готель хіба що, але толку, для параграфу прописка треба.
Гарнюнька
• вчера в 21:02
Ответ дляВсеЧетко
Ірландія чесно кажучи далекувато, та і клімат🤷🏼♀️