Колупалочка• 15 мая в 21:54

Хто ваш фаворит на Євробаченні?

мимАпроходила• 15 мая в 21:54
Ніхто.

Фляшка на трьох• 15 мая в 21:55
Фіни.
автор Колупалочка • 15 мая в 21:55
Ответ дляФляшка на трьох
Фіни.
Я щось не розумію чому всі так за них...Мені Греція подобається
Топтунша• 15 мая в 21:57
Мабуть, фіни, але таке сумне це ювілейне Євробачення в цілому
ГороховаЯ• 15 мая в 21:57
И все неплохие, и нет прямо фаворитов. Наша нравится, dancing on the ice запомнилась, Румуния
Svit_from_It• 15 мая в 21:58
румыния
спальное место• 15 мая в 21:59
Я за нашу. Хотя поначалу она мне не сильно импонировала. А потом понравилась. Милая, добрая такая
Ms. Анонимная• 15 мая в 21:59
Не смотрю, пофиг.
Топтунша• 15 мая в 22:03
Ответ дляКолупалочка
Греція топчик якщо розглядати Євробачення суто як конкурс цікавих номерів, але це все ж пісенний конкурс в першу чергу, а де там пісня, де вокал?

Глас_Народа• 15 мая в 22:12
Видела только 2 страны, потлму что их на советчице в темах запостили. Не смотрю ЕВ. Скучное и унылое гно
Кіна не буде• 15 мая в 22:28
У меня фаворит всегда или из Украины, или никто. Поэтому в этом году никто.
Перекус беру завжди• 15 мая в 22:33
Израиль
Голосовать буду за нашу
Нульовий сантиметр• 15 мая в 22:36
Румунія
МУСЯкомарова• 16 мая в 09:16
Не смотрю такое Г.
Прокачую сідниці• 16 мая в 12:14
Ответ дляТоптунша
для мене найкраще за роки і роки. як правило, після кожного ЄБ в плейлисті лишається одна пісня. Цей рік дав відразу 4.
але фіни жахливі, гидотні, дуже дратують
автор Колупалочка • 16 мая в 12:58
Ответ дляПрокачую сідниці
Вам самі фіни не подобаються? А гурт норм?
автор Колупалочка • 16 мая в 12:58
Я думаю переможуть фіни. Греція і Австралія 2 і 3
автор Колупалочка • 16 мая в 12:58
Наша 10
Топтунша• 16 мая в 14:09
Ответ дляПрокачую сідниці
Дуже дивно, як на мене, проблема саме в тому, що на все євробачення жодної пісні яку хотілося б додати у плейліст, окрім фінської і та з натяжкою, решта взагалі ніяке, навіть згадати нема чого.

Топтунша• 16 мая в 14:14
Ответ дляКолупалочка
Думаю Данія і Франція випередять таки Грецію і Австралію, як на мене то Данія взагалі має шанси перемогти, особливо якщо фін і далі так невиразно співатиме, одна скрипка їх не врятує.