Та_шо_ж_таке• 15 мая в 22:08

Вы моетесь утром или вечером?

С одной стороны вечером логичнее, смыть всю грязь с себя, с другой вроде лучше утром, чтобы свежей на работу идти. Муж говорит, что типа сего вечером мыться, ты ж не в шахте работаешь.
Результат:
вже голосів: 99
51 (51.52%) Вечером
33 (33.33%) Свой вариант
15 (15.15%) Утром
Зоряний Шлях• 16 мая в 13:28
Ответ дляАлина-1240
А в чем проблема стать под душ , налить на мочалку геля и помыть все тело...😏
Аж цікаво це чути від людини, якій складно сміття в смітник викинути а їсти не на грязній підлозі

Алина-1240• 16 мая в 13:29
Ответ дляЗоряний Шлях
Я моюсь часто)
Зоряний Шлях• 16 мая в 14:02
Ответ дляАлина-1240
Я моюсь часто)
Чому не донести сміття до смітника? Це легше і швидше, ніж помитися
Алина-1240• 16 мая в 14:04
Ответ дляЗоряний Шлях
Мне не тяжело мыться, водичка, гель классно пахнет и свежесть тела
Зоряний Шлях• 16 мая в 14:05
Ответ дляАлина-1240
Якщо одразу викинути: порядок, чистота, класно пахне і свіжість в квартирі
Заела_пластинка• 16 мая в 14:37
Ответ дляЗоряний Шлях
До лікаря ні разу не зверталися?
Я в гінеколога питала. Каже буває.
А до кого це мнні до уролога?
В мене ще трохи інсулін підвищений.
Зовсім небагато. Цукор на верхній межі норми.
Я читала може бути від глюкози таке
Зоряний Шлях• 16 мая в 14:45
Ответ дляЗаела_пластинка
Я в гінеколога питала. Каже буває.
А до кого це мнні до уролога?
В мене ще трохи інсулін підвищений.
Я читала може бути від глюкози таке
Інсулін взагалі не показник, не витрачайте свої кошти на цей аналіз. Верхня межа норми для цукру - це і є норма.
І так, це діагностує уролог. Іноді достатньо пігулки при нейрогенному сечовому, але ж діагноз і лікування не на порадниці ставлять. Нажаль, ваша гінеколог виявилася не компетентною, повинна хоча б на словах була вам сказати ’до уролога’.