Та_шо_ж_таке• 1 час назад

Вы моетесь утром или вечером?

С одной стороны вечером логичнее, смыть всю грязь с себя, с другой вроде лучше утром, чтобы свежей на работу идти. Муж говорит, что типа сего вечером мыться, ты ж не в шахте работаешь.
Зробіть вибір:
вже голосів: 78
Утром
Вечером
Свой вариант
Алина-1240• 1 час назад
И утром и вечером

Некомильфо• 1 час назад
Ответ дляАлина-1240
И утром и вечером
Алина, вы? Удивили
Крию матом страшно• 1 час назад
Ответ дляЗаела_пластинка
Я одна вдень разів 10 точно пісяю.і після вечірнього купання ще раза 3 точно?
Це не дуже добре. Зазвичай норма не більше 7-8 разів на добу і не більше 1 разу за ніч. Але якщо ви пʼєте більше 2 л води за день, то звісно ви залежите від унітазу
Заела_пластинка• 1 час назад
Ответ дляКрию матом страшно
Ні, я не п´ю так багато води. Пісюха така скільки себе пам´ятаю. В мене транзитом рідина.
Всі маршрути будую навколо туалетів. Для мене стрес йти чи їхати кудись і не знати де туалет
Алина-1240• 1 час назад
Ответ дляКрию матом страшно
Природніше митися ввечері. У здорового організму сальні та потові залози вночі працюють значно слабше ніж вдень. Крім того вночі ми не ходимо по вулиці, не прилипає пил, за ніч людина максимум 1 раз ходить попісяти або взагалі жодного разу, а за день разів 5 точно пісяє і не буде кожного разу підмиватися.
Але, якщо людині вночі було жарко, спітніла або це підліток чи жінка в цікавому віці, то нормально приймати душ 2 рази на день. Головне не зловживати милом або гелем для душу
А с гелем уже что не так?)))))
Снідаю авокадо• 1 час назад
миюся вранці особливо ретельно, бо за ніч наче товстим шаром вазеліну вкриваюся, хоч шкребком знімай
Крию матом страшно• 1 час назад
Ответ дляАлина-1240
А с гелем уже что не так?)))))
З ними все ок, якщо не зловживати. Пахви та зовнішні статеві органи треба мити з миючим засобом щодня. А от все тіло не частіше одного разу на 2-3 дні. Ноги за потреби

Марфа Українівна• 1 час назад
Вечером. Утром мою подмышки и подмываюсь в биде. Летом в жару могу утром и в течение дня дополнительно ополоснуться под душем.
Некомильфо• 1 час назад
Ответ дляКрию матом страшно
Як раз мій графік помивок
Заела_пластинка• 1 час назад
Ответ дляКрию матом страшно
Думаю, ніхто зараз не дотримується митись запчастями. Все тіло гелем і все
Алина-1240• 1 час назад
Ответ дляКрию матом страшно
Жесть😏🙄
Алина-1240• 1 час назад
Ответ дляЗаела_пластинка
А в чем проблема стать под душ , налить на мочалку геля и помыть все тело...😏
ЛюблюДевчонок• 59 минут назад
мне не приятно спать ложиться не помытой
а причинные места мою утром после стула и еще днем могу
после стула всегда мою
Алгонавт• 52 минуты назад
Раз в неделю
Зоряний Шлях• 50 минут назад
Ответ дляЗаела_пластинка
Маленький сечовий? Чи гіперактивний?
На пів ставки• 47 минут назад
Двічі : зранку і ввечері і ноги мию, як з вулиці зайшла. Влітку, по необхідності, можу і п´ять разів за день.
verschwommenheit• 47 минут назад
Здравствуйте
Дюагональ• 44 минуты назад
І я і чоловік приймаємо душ зранку і ввечері.
Кофр для ноги• 43 минуты назад
И утром и вечером конечно

На пів ставки• 42 минуты назад
Ответ дляMs. Откровенность
2 недели не моюсь,оболонь,нет гор воды
Ех, ліньки гріти воду в каструлі другий раз за день. Помиюся холодною водою.
До понеділка протриматися, а там буде гаряча вода.
Лепешечка• 36 минут назад
О, давно не было писькомойных тем от автора.
Залізна тьотя• 29 минут назад
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Наоборот по вечерам
Они моются по утрам и чистыми идут на работу
Заела_пластинка• 28 минут назад
Ответ дляЗоряний Шлях
Маленький сечовий? Чи гіперактивний?
Не знаю. Як це дізнатися?
ЗавЛабСнаб• 3 минуты назад
Днем