Секретница• 1 час назад

Гадалки, тарологши, ви тут?

У Раді зареєстрували законопроєкт про покарання за платні послуги ворожіння, магії та езотерики.

Документ передбачає адміністративну відповідальність не лише за надання таких послуг, а й за їхню рекламу.
Парова машина• 1 час назад
Почему они не предвидели это, интересно

НичеНипанимаю• 1 час назад
Тут безкоштовно послуги надавали
verschwommenheit• 1 час назад
Вчера лизал одной кстати
Десь так, але...• 1 час назад
Шось пороблено
Посудомойка• 1 час назад
Эх-хе-хе, только бизнес на гадании на ромашках думала замутить. Опять я опоздалЬ...
Патика-мотика• 1 час назад
Основні та додаткові КВЕДи для таролога:96.09 — Надання інших індивідуальних послуг, н.в.і.у. (основний) — включає діяльність ворожок, екстрасенсів та консультації тарологів.
Дівчина Гілмор• 1 час назад
Ставки на спорт зараз перехрестилися

Дівчина Гілмор• 1 час назад
А оці тарологши в тік ток теж попадають під законопроект?
Папобус• 1 час назад
Тут. Где-то год назад я ушла из публичных страниц и отсюда. Остались мои клиенты, они же иногда советуют своим знакомым. Оплата не на украинские карты, не переживайте так за нас)
Метелики на душі• 1 час назад
Тутачки. Кошельки в пей пале и не на укр.карты. клиенты со всего мира))) так как владею в совершенстве англ. немецким и испанским. Много клиентов среди бритов и немцев
ИграйМойГормон• 1 час назад
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3844114
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3844095
Сколько еще будет тем интересно🤡
ИграйМойГормон• 1 час назад
Работаю на американской платформе, пофиг.
Сиреневенькая• 1 час назад
Ответ дляПапобус
Вероніка Феншуй Офіс? Щось чула про вас ...десь. дай бог пам´яті
Червона рута• 1 час назад
тобто главаря, який керував державою порадами астролога відпустять і все ок, і звісно вони і далі будуть користуватись їх послугами, а на інших ще одну статтю придумали. Я не звертаюсь ні до гадалок і інших, але це брєд.
(доречі він правду казав, він не до гадалок звертався, а астрологів, напевне перевіряв на скільки людина буде керована)
Сало не люблю• 1 час назад
Да , я тут. Не переживайте , я на них порчу навела.
Все знаю від і до• 1 час назад
Ответ дляДівчина Гілмор
Ставки на спорт зараз перехрестилися
Так ставки на спорт в руках своїх.
Все знаю від і до• 1 час назад
Ответ дляМетелики на душі
Крутая вы.
Научите, пожалуйста , как выучить немецкий ?