Мурзилка• 2 часа назад

Як мене побачив колега?

Після розлучення з чоловіком я переїхала ближче до роботи, навіть нікому з колег не розповідала, що я переїхала і розлучилась.
Тут вчора підходить до мене один із колег і каже: А ти що переїхала? Я тебе бачив в себе на районі в такому костюмі, що ледь не розбився. Це був звичайний спортивний костюмі, я почала бігати, щоб трохи відволіктися від поганих думок.
Це було вже темно, як мене взагалі побачив колега і розгледів костюмі?
Блондинка у Законі• 2 часа назад
Влюбился, следил, вожделеет Вас.

Дівка в намисті• 2 часа назад
Фары ещё есть у машин)
автор Мурзилка • 2 часа назад
Ответ дляБлондинка у Законі
Влюбился, следил, вожделеет Вас.
Нє, але іноді пробує флірт
Блондинка у Законі• 2 часа назад
Ответ дляДівка в намисті
Фары ещё есть у машин)
И глаза у человека. А если ещё и очки, то вообще!
автор Мурзилка • 2 часа назад
Ответ дляБлондинка у Законі
А як він розгледів костюм в темряві?
Твоя подружайка• 2 часа назад
Я боковым зрением замечаю знакомые лица, даже если в другой одежде.
Леди Г• 2 часа назад
Ответ дляМурзилка
А як він розгледів костюм в темряві?
Пост номер 1

Блондинка у Законі• 2 часа назад
Ответ дляМурзилка
А як він розгледів костюм в темряві?
Патамушта Вы красива, он тайком за Вами бегал в тихих кедах и костюм рассматривал в прибор ночного видения.
Svit_from_It• 2 часа назад
спросите его
Наполеон Бонапарт• 2 часа назад
он вас отслеживал,
маньячело(
Незнакомлюся• 1 час назад
Ответ дляБлондинка у Законі
Может лазерная корекция зрения. И теперь у него не 100%, а 200% зрения
90x60x90• 1 час назад
Треба було відморозитись і нічого не відповідати.