Мурзилка• вчера в 22:24
Як мене побачив колега?
Після розлучення з чоловіком я переїхала ближче до роботи, навіть нікому з колег не розповідала, що я переїхала і розлучилась.
Тут вчора підходить до мене один із колег і каже: А ти що переїхала? Я тебе бачив в себе на районі в такому костюмі, що ледь не розбився. Це був звичайний спортивний костюмі, я почала бігати, щоб трохи відволіктися від поганих думок.
Це було вже темно, як мене взагалі побачив колега і розгледів костюмі?
Мурзилка
• вчера в 22:29
Ответ дляБлондинка у Законі
Влюбился, следил, вожделеет Вас.
Нє, але іноді пробує флірт
Блондинка у Законі• вчера в 22:30
Ответ дляДівка в намисті
Фары ещё есть у машин)
И глаза у человека. А если ещё и очки, то вообще!
Мурзилка
• вчера в 22:32
Ответ дляБлондинка у Законі
А як він розгледів костюм в темряві?
Твоя подружайка• вчера в 22:33
Я боковым зрением замечаю знакомые лица, даже если в другой одежде.
Блондинка у Законі• вчера в 22:39
Ответ дляМурзилка
А як він розгледів костюм в темряві?
Патамушта Вы красива, он тайком за Вами бегал в тихих кедах и костюм рассматривал в прибор ночного видения.
Незнакомлюся• 2 часа назад
Ответ дляБлондинка у Законі
Может лазерная корекция зрения. И теперь у него не 100%, а 200% зрения