все годы войны и какой ужас война принесла в наши мирные дома. Главное, помнить: не мы ее начали и не мы не хотим ее останавливать
Борисфенка• вчера в 20:22
Ответ дляkissaniya
Та ничего они не почувствавали. Это бледная тень от наших обстрелов
Треба щодня повторювати. Місяць, три, рік, п´ять.
Аноним ФЕЯ• вчера в 21:26
Ответ дляMila228
фото
Я оце все в тредс сьогодні бачила , а також бачила пост виття від баскова і це так дивно бачити, здається нереаним. коля члєносос путіна посмів виставити такий пост на весь світ і ще дивніше шо там йому тисячі українців насували стільки прокльонів і лайна, а він нікого не банив і не закривав коментарі.
Дивно бачити таке, ніби сюрреалізм, як у людей може бути абсолютно відсутні причинно наслідкові зв’язки. Я з цього в шоці. Вони свято не розуміють за чьто іх
Борисфенка• вчера в 21:32
Ответ дляАноним ФЕЯ
А я думаю, що це ’жуууу’ неспроста. Навмисне прикинувся дурником, не закрив коментарі.
Слідкуємо, що буде далі, намітився якийсь перелом у москалів.
Аноним ФЕЯ• вчера в 21:34
Ответ дляБорисфенка
От я теж припускаю, що це дзвіночок до перевороту на болотах