Трахтибидох• сегодня в 10:57

ХЕЛП! Помогите анализы ребенка. Лактозы, гомоцистеин и т.д. и речь

Направила психиатр так как ребенок почти не говорит в 1.7 (только мамама, бабаб, бух..имитирует животных). У ребенка задержка речевого развития.
Сразу оговорюсь пошли, чтобы проверить со стороны психиатрии, у невролога были без замечаний.
Направили на кучу анализов. И тут я в шоке...
Полная непереносимость лактозы хотя проявлений никаких нет. Также гомоцистеин 6.8 (выше нормы). Фолиевая к-та, витамин д, витамин в12, ферритин в норме.
Ждем ещё глиадин. Слух проверили норма, ЕЕГ норма.
Подскажите, у кого такое было? что это всё значит? к врачу ещё толком не знаю когда попаду. И к кому теперь ещё идти?
ША! я прийшла!• сегодня в 11:04
Что Вас сподвигло пойти к психиатру в таком раннем возрасте? Разброс речи в 1.7 ещё огромный. Анализы сами по себе не объясняют в основном задержку речи, если она, конечно, вообще есть

Вакцениро Вона• сегодня в 11:05
Чому затримка? Немає чітких слів, тільки склади повторює? Бо жоден з моїх дітей, племінників та більшості дітей знайомих не розмовляли в цьому віці.
автор Трахтибидох • сегодня в 11:06
Ответ дляША! я прийшла!
Сподвигло пойти так как речь это больше профиль психиатра
Психиатр сказала что 1,7 это показатель для оценки или есть задержка
Поверьте я и так уже в огромном шоке
So_so• сегодня в 11:06
У меня у дочки была ЗРР, которая позже вылилась в дизартрию, ффнм.
Все эти анализы фигня и поле для зарабатывания денег.
Что важно : хороший невролог, который исключит органические проблемы, это то, что реально влияет на речевое развитие.
ША! я прийшла!• сегодня в 11:07
Ответ дляТрахтибидох
Поверьте я и так уже в огромном шоке
Кроме речи есть вопросы в развитии?
автор Трахтибидох • сегодня в 11:08
Ответ дляВакцениро Вона
Мало слів як для його віку
Він склади не повторює, ну як якщо сказати скажи мама він повторює або баба.. або гага каже як гуска робить
Якщо наприклад сказати скажи дай то він не говорить. Буває проскакує дя…
Прям складів всіх не має точно
автор Трахтибидох • сегодня в 11:09
Ответ дляША! я прийшла!
Кроме речи есть вопросы в развитии?
Психиатр и невролог не бачать на цей вік

автор Трахтибидох • сегодня в 11:11
Ответ дляSo_so
Я просто даже не знала что непереносимость лактозы, так как на смеси норм было, творог ест, а тут такое
И гомоцистеин повышен
So_so• сегодня в 11:16
Ответ дляТрахтибидох
Мало слів як для його віку
Прям складів всіх не має точно
Если сказать : дай маме мячик (мячик лежит в поле зрения ребенка, но Вы на него никак не показываете).
Если принесет Вам мяч, то можете сильно не волноваться, что пока речь на таком этапе, потому что есть понимание.
Если не принесет, это красный флаг.
Допишу - руку не протягивайте ребенку, не делайте жестовых подсказок.
Повелитель бітка• сегодня в 11:14
Сын не говорил до трех лет, ничего кроме мама, папа и пару сов не понятно что. Психиатр сказала родовая травма , куда-то том челюсть уходит и он говорить не будет без супер пупер какого-то лечения. Но денег на такое лечения у меня нет было. К 6 года не выговаривал все шипящие, л, р. За два месяца их поставил обычный логопед, который работал вспсихо- неврологическом диспансере. В поликлинике логопед сказала все сильно запущено. В итоге все нормально, знает три иностранных языка и имеет два высших, не смотря на не леченую дислексию ( я не знала тогда что диагноз такой есть).
автор Трахтибидох • сегодня в 11:15
Ответ дляSo_so
Если не принесет, это красный флаг.
Нет приносит
Если сказать пойди закрой двери он заекрывает
Платье Длинное бальное• сегодня в 11:18
Как к кому идти? Тому, кто назначил эти анализы. По речи мне кажется о зрр говорить еще рано, но заниматься надо.
So_so• сегодня в 11:19
Ответ дляТрахтибидох
Нет приносит
Бывают заученные команды, дети с сенсорной алалией (это не о Вашем ребенке, просто есть такой диагноз), они не понимают обращенную речь (как если бы мы слышали китайский), но учатся сопоставлять набор слов и действие.
Я бы обследовалась дальше (не анализы) и занятия. Мы начали в 1.7 где-то обследоваться и в 2 года занятия, в 2.3 дочка пошла на пол дня в частный детский сад и после обеда ходили на занятия.
Вакцениро Вона• сегодня в 11:28
Ответ дляТрахтибидох
Мало слів як для його віку
Прям складів всіх не має точно
То майже всі мої знайомі діти з затримкою - такого не може бути, бо що ж тоді норма?
Памʼятаю, дівчинка в 1.9 ( не в 1.7)) співала Антошку, а мій син, який народився з нею в один день в одному пологовому) мовчки гуляв поруч, бо мав близько 10-15 слів в арсеналі, та й ті зрідка вживав, заговорив реченнями в 2.4. В молодшій школі обидва були відмінниками, потім, правда, мій забив на навчання, але з інтелектом все гаразд. Важливо, щоб в інших сферах не було затримки. Донька заговорила в 1,9, але набирала словниковий запас набагато повільніше, ніж син після 2,4, той пішов «семимильными шагами», і до 3-х років вони і зрівнялися, мабуть, хіба донька раніше всі звуки вимовляла.
Але в мене не було думок про затримку, звісно, хотілося б швидше почути, як дитина говорить, проте інший розвиток не страждав. А Вас щось підштовхнуло обстежитись, то, мабуть, і на краще.
Здоровʼя дитині)
Вакцениро Вона• сегодня в 11:37
Знаєте, що допомогло моєму синові почати говорити? Я десь прочитала, що треба з дитиною співати звуки, хай вона повторює. Взяла великі кубики з голосними літерами, показувала синові і співала звук. Син радо повторював, це були А, О та У. А на наступний день бере кубик і проспівує правильно, я йому інші показала, він і ті всі правильно проспівав. Було йому 1.11. Так ми всі букви-звуки вивчили, з голосними зрозуміло, а приголосні називала словом ( м - мама і тд ). Він за місяць майже всі літери вивчив і хоч щось говорив, мабуть, це мало для нього сенс, а просто зі мною поговорити - ні🤣
Вакцениро Вона• сегодня в 11:40
Вище пишуть про виконання команд, з цим проблем не було з раннього віку, я чітко розуміла, що мої діти розуміють звернену мову.
автор Трахтибидох • сегодня в 11:41
Ответ дляВакцениро Вона
Здоровʼя дитині)
Мене спонукало, щоб потім не казали: мамо де ви були раніше..
Але я дуже тривожна щодо дитини
автор Трахтибидох • сегодня в 11:43
Ответ дляВакцениро Вона
Потрібно і собі спробувати
Бо на мілку моторику дуже багато робимо, але як спонукати говорити я вже собі мозок зїла
автор Трахтибидох • сегодня в 11:45
Ответ дляВакцениро Вона
Виконання команд:
Я зі своїм пробувала не вказуючи пальцем на річ
Казати зніми носки
Візьми пульт
Йдемо їсти
Зачини двері
Йди лягай на подушку
Це він робить
Але тут кажуть може бути завчене…я чесно хз
Бо в мене в оточенні дітей таких малих не має, щоб було з ким порівняти
А в садок ще ми не ходимо

автор Трахтибидох • сегодня в 11:47
Ответ дляША! я прийшла!
Кроме речи есть вопросы в развитии?
Я не бачу, тільки мова
Лікарі з тих що ми були також не бачать
Ну ще мене тривожить що якщо щось не по його то може вщипнути або куснути але це рідко
Вкуси мене• сегодня в 11:49
Ответ дляТрахтибидох
Я не бачу, тільки мова
Лікарі з тих що ми були також не бачать
Нормальна дитина.
Вакцениро Вона• сегодня в 11:51
Ответ дляТрахтибидох
Виконання команд:
Казати зніми носки
Візьми пульт
Йдемо їсти
Зачини двері
Йди лягай на подушку
Це він робить
А в садок ще ми не ходимо
Мені здається, у Вас нормальний розвиток) А мамі валерʼянки ( або просеко ))
автор Трахтибидох • сегодня в 11:54
Ответ дляВакцениро Вона
Я просто з цими аналізами геть засмучена, бо я навіть подумати не могла що може впливати лактоза. І що в нього непереносиміть повна
А про гомоцистеїн я навіть не чула
Вимагаю спілкування• сегодня в 11:54
Ответ дляТрахтибидох
Але я дуже тривожна щодо дитини
Правильно зробили. Тільки далі треба потрапити до адекватного лікаря, що нормально розшифрує аналізи та відкоригує дефіцити.
Гомоцистеїн росте при порушеннях (генетика) фолатного циклу. По аналізах на фолат це не видно, бо аналіз показує в крові і активну і неактивну форми фолатів і невідомо, що з цього фолату реально засвоїться.
Але при прийомі метилфолату (якщо в ньому справа виявиться) ситуацію можна буде виправити.
автор Трахтибидох • сегодня в 11:59
Ответ дляВимагаю спілкування
Это сильно страшно?
Вимагаю спілкування• сегодня в 12:05
Ответ дляТрахтибидох
Это сильно страшно?
Не страшно. Просто треба знати що коригувати.
Я не лікар, але розбиралась в цьому питанні через свій дефіцит (генетика фолатна). Тепер коригую і живу нормально.
А у випадку дітей - дуже важливо знати та коригувати змалевчку, бо до 4 років йде мієлінізація в мозку.
Шукайте лікаря та копайте причину.
автор Трахтибидох • сегодня в 12:31
Ответ дляВимагаю спілкування
Шукайте лікаря та копайте причину.
У вас сильно високий був?
Вимагаю спілкування• сегодня в 13:24
Ответ дляТрахтибидох
У вас сильно високий був?
В моєму випадку не був високий. Але я давно їм метилфолат.
Він нормально знижується вітамінами.

Ось знайшла адекватне відео
https://www.youtube.com/live/X7wWttP09J8?si=c3bqPLLvMEZwnDHC