неДоЖиру• сегодня в 15:22

Люди вонючки, подскажите лайфхаки для свежести тела

Дома моюсь 2-3 раза в день и норма, а вот приехала с дороги, меньше суток и от меня чертом смердит
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• сегодня в 17:13
Ответ длянеДоЖиру
Я имею ввиду кто от природы получил смердючий организм быстрозагрязняющийся
Может питание пересмотреть? 🤔
Эндокринку проверить можно...
Иначе, если со здоровьем все ок, то отчего запах?
У вас именно все тело пахнет, или только пот, подмышки? Я содой влажной натираю, сверху дезик гелевый. Хватает на весь день, даже если бегаю по городу как угорелая. Единственное, сода оставляет белые разводы на черной одежде.

автор неДоЖиру • сегодня в 17:13
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Может питание пересмотреть? 🤔
Эндокринку проверить можно...
Все
Лика-прилипка• сегодня в 17:30
Ответ длянеДоЖиру
Все
Якщо пахне все тіло, але при цьому всі аналізи в нормі і ви не вживаєте багато продуктів з різким запахом, на приклад цибулю, то скоріш за все справа в андрогенах. По аналізах навіть вони можуть бути в межах лабораторних норм, але їх рівень достатній щоб викликати неприємний запах. Якщо у вас є прояви гіперандрогеніі, як то гірсутизм чи акне, то можна спробувати приймати антиандрогени або КОК з антиандрогенною дією. Але воно ж буде працювати тільки поки ви приймаєте ліки. КОК можна приймати роками, а от з антиандрогенами складніше, там можуть бути моменти з боку печінки.
Якщо ці варіанти не розглядаєте, то варіантів небагато - душ двічі на день, видалення волосся усюди де можливо та щоденна зміна одягу, а не лише білизни.
автор неДоЖиру • сегодня в 17:31
Ответ дляЛика-прилипка
Волос и правда много по телу, и есть поликистоз
Лика-прилипка• сегодня в 17:48
Ответ длянеДоЖиру
Діагноз полікістоз завжди треба ставити під сумнів. Насправді доволі часто це гіпер діагностика з боку лікарів УЗД і мультіфолікулярні яєчники, які є нормою для молодих жінок, вони помилково сприймають як полікістозні. Якщо це справді полікістоз яєчників і ви не плануєте вагітність найближчі щонайменше 6-12 місяців, то дуже раджу обговорити з гінекологом можливість прийому КОК. На жаль полікістоз це прогресуючий стан, сам він не зникає і КОК дійсно його не лікує, але хочаб стримує прогресію і не дає розвивати безпліддю та іншим ускладнення.