Анонимба• 2 часа назад
Я старая дева
В молодости на меня обращали только старые деды и алкоголики всякие на улице внимание. Ровесникам я никогда не нравилась. Обидно, что так вышло
ЗавЛабСнаб• 2 часа назад
Ответ дляАнонимба
Мені також 30 і в мене не було сексу. Не переймайтесь, нас багато) А цей застарілий термін, вигаданий любителями 12-річних дівчаток, забудьте.
Анонимба
• 2 часа назад
Ответ дляLydmila408
30 це ще нормально.
Можно народити дитину.
Я не хочу детей
Love_Love_Love_• 2 часа назад
Ответ дляАнонимба
Я не хочу детей
Вам 30 і ви пишете в молодості, а коли у вас була молодість?
Lydmila408• 2 часа назад
Я знала дівчину під 30,теж в неї секса не було.
Зустріла вона розлученого,в якого жінка пила, гуляла..з рогами ходив.
А з цією дівчиною одружились і все у них добре..Двое дітей..мирно,дружно живуть.
Анонимба
• 2 часа назад
Ответ дляЗавЛабСнаб
Мне кажется, что морально легче это делать в молодости. Чем старше я становлюсь, тем больше страхов появляется
Маргарита и Мастер• 2 часа назад
Это несмертельно и исправимо, если есть непреодолимое желание этот статус сменить.
Анонимба
• 2 часа назад
Ответ дляСердючка
Колега, мені 33)) Деколи здається, що так нічого вже ніколи і не буде
Я тоже думаю, что не судьба уже. Не представляю как это случится если в молодости никому не нравилась
Lydmila408• 2 часа назад
Ответ дляАнонимба
Дурне діло не хитре .
Можно і без ’нравилась’
Дівчина Гілмор• 2 часа назад
Ответ дляАнонимба
А мені здається, що у вас завищена планка в сенсі, що ви вибирали недосяжних хлопців, а тих кому ви реально подобались непомічали.
А помічали алканів і крінжовиків бо їх важко непомітити
Сердючка• 2 часа назад
Ответ дляДівчина Гілмор
Ну от в мене подібна ситуація, а питається навіщо мені ті, хто мені ну абсолютно не подобається і байдужий?
Я одного разу спробувала з відчаю дати шанс таким відносинам, типу можливо потім він як розкриється, але нічого так і не вийшло, не змогла через себе переступити
Анонимба
• 2 часа назад
Ответ дляДівчина Гілмор
Нет, вообще никому не нравилась. Кроме тех категорий мужчин, о которых я выше писала
маминаБубочка• 2 часа назад
Ответ дляАнонимба
Настя, сколько тем за день вы создаете?
Печенюшка• 2 часа назад
Ответ дляБратья Капли
Автор, в Турцию поедьте с подругой)
а що у Турції? Там так легко когось знайти?
Стриптизерка• 2 часа назад
Ответ дляЗавЛабСнаб
Так себя успокаиваете?
Анонимба
• 1 час назад
Ответ для18 мнеУЖЕ
Это лучше чем строить отношения абы с кем
Не знаю, что лучше, но отсутствие опыта это тоже плохо
18 мнеУЖЕ• 1 час назад
Ответ дляАнонимба
Чем? Лучше было потрахаться с кем-то омерзительным? У вас ничего не заростет, сексом и в 50 лет можно заниматься
Сметчица• 1 час назад
Ответ дляАнонимба
Я вийшла заміж в 31, і то думала, погарячилася) ще не народжувала і поки не планую. Мені 36.А нащо ви себе закопуєте в 30?
ЗавЛабСнаб• 34 минуты назад
Ответ дляСтриптизерка
Так себя успокаиваете?
Не маю причин для хвилювання, щоб себе заспокоювати)
Стриптизерка• 32 минуты назад
Ответ дляЗавЛабСнаб
Ага.