Реверанс• вчера в 20:11

Знов "Скеля" відзначилася така собі "реклама" мобілізації в один кінець

Не прослужили й двох тижнів. У полку «Скеля» померли п´ятеро нових мобілізованих із Франківщини
https://hromadske.ua/viyskovi/264277-ne-prosluzyly...

Непокаране зло завжди повертається.
Ольга-3882• вчера в 20:12
болотный вой....

автор Реверанс • вчера в 20:13
Як дивно. За відео з місцезнаходженням груп ТЦК когось засуджують за перешкоджання діяльності ЗСУ, а коли дії командирів системно ведуть до бузглуздої смерті підлеглих - то це нормально і нікому не перешкоджає. І ніякої держзради немає зовсім, і колаборционізму теж.
DarkBlueSea• вчера в 20:18
Ответ дляОльга-3882
болотный вой....
Знайомий хлоп воює в Скелі. Там жахливе ставлення від самих командирів. Покарання, доведення до самогубства, вогневі поранення тих хто провинився. Не виплачують зарплатню і взагалі перші декілька тижнів вважається, що хлопці воюють ’неофіційно’, щоб в разі загибелі не виплачувати гроші
DarkBlueSea• вчера в 20:23
У них є ЯМА, самі військові її вирили за наказом командирів. В ту ЯМУ кидають звинувачених. Нещодавно хлопець помер в тій ямі, не витримав катівню командира
Ольга-3882• вчера в 20:41
Ответ дляDarkBlueSea
не звездите..в Скале самое лучшее обеспечение.. задачи тяжелые-да... но материальное и техническое обеспечение на уровне... зщы идиоты есть везде конечно...
alex-3f3c• вчера в 20:42
А шо там Ермак? он вышел из камеры, и что? его встретили ТЦК и отвезли оновлять данные в ТЦК? или это другое, интересно какой у него статус в Резерв+
Seehund• вчера в 20:51
Ответ дляОльга-3882
Вы там служите?

Ольга-3882• вчера в 21:11
Ответ дляSeehund
Вы там служите?
нет... сочиняю на советчице..шо б их бубочки не боялись идти в ЗСУ)
Seehund• вчера в 21:12
Ответ дляОльга-3882
Ясно.)
автор Реверанс • вчера в 22:58
Їх мобілізували - і вони померли, не доживши навіть до двох тижнів служби.
Без фронту і бою.
Christ1na• 2 часа назад
Ответ дляDarkBlueSea
Це щось і загонів сирського? Гнати його мітлою треба
Christ1na• 2 часа назад
Ответ дляDarkBlueSea
Ого, а чому нема розголосу