Не прослужили й двох тижнів. У полку «Скеля» померли п´ятеро нових мобілізованих із Франківщини
Непокаране зло завжди повертається.
Як дивно. За відео з місцезнаходженням груп ТЦК когось засуджують за перешкоджання діяльності ЗСУ, а коли дії командирів системно ведуть до бузглуздої смерті підлеглих - то це нормально і нікому не перешкоджає. І ніякої держзради немає зовсім, і колаборционізму теж.
DarkBlueSea• вчера в 20:18
Ответ дляОльга-3882
болотный вой....
Знайомий хлоп воює в Скелі. Там жахливе ставлення від самих командирів. Покарання, доведення до самогубства, вогневі поранення тих хто провинився. Не виплачують зарплатню і взагалі перші декілька тижнів вважається, що хлопці воюють ’неофіційно’, щоб в разі загибелі не виплачувати гроші
DarkBlueSea• вчера в 20:23
У них є ЯМА, самі військові її вирили за наказом командирів. В ту ЯМУ кидають звинувачених. Нещодавно хлопець помер в тій ямі, не витримав катівню командира
Ольга-3882• вчера в 20:41
Ответ дляDarkBlueSea
не звездите..в Скале самое лучшее обеспечение.. задачи тяжелые-да... но материальное и техническое обеспечение на уровне... зщы идиоты есть везде конечно...
Ольга-3882• вчера в 21:11
Ответ дляSeehund
Вы там служите?
нет... сочиняю на советчице..шо б их бубочки не боялись идти в ЗСУ)
Ответ дляDarkBlueSea
Це щось і загонів сирського? Гнати його мітлою треба