Стильна штучка• 20 мая в 08:18
Лазерна епіляція
Дівчата хто робив ?
Які результати після першої процедури ?
Не хочу гроші на вітер витратити.
Подруга зробила і після першої процедури волосся росло повільно і то в одному місці.
Які результати після першої процедури ?
Не хочу гроші на вітер витратити.
Борщик• 20 мая в 08:22
В мене воно почало випадати на третьому тижні. Я роблю бікіні. Ще є декілька участків де росте волосся. Ходжу з листопада.
Мені подобається результат. Хочу ще підмишки зробити, але накладно все одразу. То буду робити пізніше.
За раз звичайно що нічого не допоможе. З часом виросте знову.
Стильна штучка
• 20 мая в 08:23
Ответ дляБорщик
На якому лазері робите ?
Борщик• 20 мая в 08:26
Ответ дляСтильна штучка
На якому лазері робите ?
Александритовий лазер, технологія Moveo (динамічний, безболісний).
Первая ласточка инфляции• 20 мая в 08:31
Ответ дляНепонятно
Яка лазерна епіляція літом?
Обычная. Можно летом делать, просто правила соблюдать
Мудрецыха мира• 20 мая в 10:36
Люди по 15 сеансів роблять а хтось 5. Особисто я пахви вже 9 разів за 2 роки, повільніше ріст, стає тонше світлішає, але все ще росте, ноги і бікіні тільки почала 4 рази, але ще треба і треба , александрит з охолодженням.
тяжкаялюдина• 20 мая в 13:00
Якщо у вас темне волосся та відносно світла шкіра, то все має спрацювати. Але це довгий шлях, не місяці, це роки У мене домашній фотоепілятор. Користуюсь вже мабуть років 5-6, лише десь рік/два назад, з´явився результат, я кажу саме, про той результат, коли волосся майже не відростає. Але воно того варте. Як згадаю, раніше це гоління щоденне, подразнення, жах
Роблю ноги/руки повністю, та інтимну зону також повністю. Я трохи волохата)))була
Прокачую сідниці• 20 мая в 13:04
Ответ длятяжкаялюдина
Может у вас уже просто аппарат старый и не работает? У меня ничего не растет уже после 4х сенсов фотоэпилятора.
тяжкаялюдина• 20 мая в 14:33
Ответ дляПрокачую сідниці
Апарат в мене на той час був новий. Просто у кожного організму своє сприйняття, та різні початкові дані. Можливо у Вас три волосини було, то зрозуміло шо після 4 сеансів вже нічого не було. В мене волохатість норм така була. І я кажу про результат який я хотіла і через скільки я його отримала. Все ж йде поступово, після 4 х сеансів у мене також зменшилась кількість волосся, але то було відсотків 5 з загальної кількості.
Прокачую сідниці• 20 мая в 14:39
Ответ длятяжкаялюдина
У меня да, не прям что вот волос как у мужчины, я русая. Но я сама не ожидала, что через 2 месяца использования даже по промежуточная бритва не нужна, вообще ничего не растет