Вимагаю спілкування• 2 часа назад

Какой готель посоветуете в Болгарии до 50000грн на 2х?

Марафетчица• 2 часа назад
маловастенький бюджет для совета

Штора с кисточкой• 2 часа назад
Я зараз продивитися Dit Evrika, непогані відгуки
Пишна молодиця• 2 часа назад
Снимите квартиру.
Аноним_1857• 2 часа назад
На вихідні?
ПампушОК• 2 часа назад
Ніякий , щоб без ризику ’ ригати цілу відпустку’.
ПампушОК• 2 часа назад
Ответ дляШтора с кисточкой
А була в Dit Majestic. Шикарний готель, харчування на рівні Греції та Іспанії ( морські продукти , баранина , різноманітні фрукти ) і т.д.
Але в готелях цієї групи цінник набагато вищий, ніж бюджет автора.
Баба Йога• 2 часа назад
Малібу, Албена. Є недоліки, але в цілому думала гірше буде.

Дарина-Aha• 1 час назад
Мы были в Готель Hotel Trakia, нам понравилось, и питание и развлекаловки, до моря топать мин 7
Дівчина заглядєніє• 1 час назад
Фу, там ужасное чёрное море. Доедьте лучше до Греции хотя бы, там такие же примерно цены, зато море чудесное. Живу в Одессе кстати недалеко от моря, с окна его вижу, но не люблю купаться в этом море