Не худа ні разу• сегодня в 17:54
Новачки на авто - як реагуєте на бібікання позаду?
Лише четвертий раз, як виїхала самостійно. Наклеїла наклейку 70, аби водії розуміли, що досвіду мало. І тут на тобі:
я виїжджала з другорядної дороги на головну з поворотом ліворуч. Потік був з двох сторін,і водій позаду мене почав дуже сильно сигналити без зупинки. Я через це занервувала і почала виїжджати швидше, ніж хотіла.
Авто, яке рухалося по головній дорозі ліворуч від мене почало повертати направо на другорядну дорогу, авто яке їхало прямо по головній праворуч від мене було ще далеко, я почала повертати і тут з другорядної дороги яка навпроти мене почало виїжджати авто на головну теж наліво зі своєї сторони. Ось така трохи нервова ситуація вийшла...
Не худа ні разу
• сегодня в 18:35
Ответ длякак тебе такое илон маск
Вот прямо характерный пример ’наличия’ водительской культуры. Неважно что водитель бибикающий новичку или тупящему дурачок торопыга, главное обосрать ’баба’, ’диарейщица’.
А називати усіх, хто по її міркам не так їздить -’клушами’. Це водійська культура?
Коник-стрибунець• сегодня в 18:35
Ответ дляНе худа ні разу
Потому что на дороге не надо тупить, как раз этим и создаются аварийные ситуации. Не можешь ездить - возьми доп.уроки с инструктором
Не худа ні разу
• сегодня в 18:36
Ответ дляМавка
Нет, я очень хорошо помню. За 20 лет мне никто не сигналил беспрерывно. Это как надо было вывести своей тупостью водителей сзади. Водить либо дано либо как у вас
От просто порівняйте як спілкуєтеся Ви і решта в темі. Всіх обхаяли, обізвали. Явно невеликого розуму та статусу людина. Таке собі, типове бидло
Домовенок Кузя• сегодня в 18:36
Ответ дляКоник-стрибунець
Вам бы урок взять с пониманием прочитанного того, что автор описывает)
Не худа ні разу
• сегодня в 18:38
Ответ дляДомовенок Кузя
То занадто для деяких мадам. Вони хоч в чомусь кращі за інших- водінні авто з 20-річним стажем( авто мабуть теж з таким же сроком). Як сіла, так і їздить
Мавка• сегодня в 18:40
Ответ дляДомовенок Кузя
А что описывает автор? Что она не могла выехать на главную? Вы знаете сколько времени не могла? Вы видели ситуацию на дороге? Может водители сзади наблюдали за тем, что могло уже 10 машин проехать, пока автор сидела и боялась в машине и создала затор. Если такой страх за рулем, может лучше не стоит вообще водить?
Б´ю байдики• сегодня в 18:41
Ответ дляМавка
А , так это вы автору бибикали ....
Сколько_мне_лет?• сегодня в 18:42
Ответ дляМавка
Я тоже клуш за рулем терпеть не могу, но тут таких почти весь форум. Мы с вами в меньшинстве🤣
Звідки вам відомо про клуш на форумі і чому ви дозволяєте собі так висловлюватися?
Мавка• сегодня в 18:42
Ответ дляБ´ю байдики
А , так это вы автору бибикали ....
Логика 80 lvl, достойная этого форума ;)
Б´ю байдики• сегодня в 18:44
Ответ дляМавка
До вашей логики мне , конечно , далеко )))))
Мавка• сегодня в 18:46
Ответ дляБ´ю байдики
Как в детском саду побывала
Мавка• сегодня в 18:47
Ответ дляСколько_мне_лет?
Подайте на меня в суд. И автор пусть подаст в суд на бибикающего сзади, стресс у бедолаги что аж тему создала аааа мне побибикали как дальше жить и ездить? Надо было автору полицию сразу вызывать и тцк 🤣
Б´ю байдики• сегодня в 18:48
Ответ дляМавка
Как в детском саду побывала
Да вы оттуда и не выходили .
Оновлена версія• сегодня в 18:51
Ответ дляНе худа ні разу
Я впевнена, що Ви ніколи не тупили на дорозі. От прям народилися зі знаннями і досвідом
І з бібікалкою в дупі)
Стетоскопуло• сегодня в 18:52
Спокійно реагуйте. Не робіть маневр поки не впевнені в обстановці. Я іноді дивлюся на манеру водіння деяких і розумію, що я б три ночі не спала після такого, а у них це буденність: підрізати, обігнати на закритому повороті і тд. Тому спокій і дія лише коли впевнені в результаті. Всі інші беруть відповідальність за свої дії на себе.
Не худа ні разу
• сегодня в 18:53
Ответ дляСколько_мне_лет?
Бо не великого ума дама. Пролетаріат звичайний
Донька подруги• сегодня в 18:55
Переживала, а дарма.
Зараз уявляю, що бібікало чи вс..лось, чи от-от. Співчуття мене прикрашає 😁
Донька подруги• сегодня в 18:57
Ответ дляДомовенок Кузя
Чего пипикать, она всерается? Странно, что нет женской солидарности на дороге.
Та не нужна женщина никакая особая солидарность, и уж тем более, снисходительнлсть. Они водят лучше мужчин.
Мавка• сегодня в 18:58
Ответ дляНе худа ні разу
Скажу так, если бы у вас было хорошее авто, то вас и без проблем впустили бы в полосу и никто бы сзади не бибикал. У меня таких проблем на дороге никогда не возникает, я как будто другими дорогами езжу. Водители пропускают, уступают, вежливые и культурные. Так что может вы и правы, всё дело в корыте на котором вы ездите
Стетоскопуло• сегодня в 18:59
Я вам скажу, що коли ми потрапили до Стамбулу там була просто жесть. Сигналять без упину. Після того мені стало глибоко пофіг. Я є я. Навіть якщо я легкий тормоз. Але я маю бути ЗДАТНА зробити той маневр безпечно.
Донька подруги• сегодня в 19:00
Ответ дляМавка
Так причина не в ваших невероятных скилах, а в вашем оченькрутом авто?
Не худа ні разу
• сегодня в 19:02
Ответ дляМавка
Як добре самостверджуватися на Порадниці) молодець, сама придумала, написала через екран, потішилася фантазіями
Оновлена версія• сегодня в 19:02
Ответ дляКоник-стрибунець
Ні, ви не праві. Статистика - річ вперта, більшість аварій трапляються саме через перевищення швидкості та недотримання дистанції. Люди не встигають зреагувати на швидкості. Не літайте на дорогах і всі всюди встигнуть.
Стетоскопуло• сегодня в 19:02
Ответ дляМавка
То ви ще не натрапили на «дурака». А значить не такий у вас уже і досвід. Водій на дорозі має не лише бути королем, а і вміти поступитися щоб не допустити найгіршого з іншими.
Не худа ні разу
• сегодня в 19:03
Ответ дляДонька подруги
Штірліц ще ніколи не був так близько до провалу
Замрійлива• сегодня в 19:03
Ответ дляМавка
Кстати соглашусь. Когда училась ездить на машинке попроще, то перестроиться была целая проблема. Когда купила подороже авто, то уступать стали больше. Я не знаю как это работает. Но на дорогах тоже замечаю, если ездит кубик или рэнж, то сразу останавливаются и пропускают
Сама вумна тутички• сегодня в 19:04
Чоловік розповів, що бачив ситуацію - перед перехрестям автівка за нею в авто водій також постійно тиснув на сигнал, з першьї машини повільно вийшов дідусь , підійшов до водія і спокійно почав запитувати, можливо щось сталось, чого так нервує людина, може допомога потрібна, світлофор зеленого світла був короткий і дідусь добряче так постояв там )))
Мавка• сегодня в 19:05
Ответ дляДонька подруги
Причина в том, что я в принципе крутая
Оновлена версія• сегодня в 19:05
Ответ дляМавка
О, вже вам машини на дорогах не такі))) яке ж ви кумедне, гонщіца мамкина)))
Не худа ні разу
• 2 часа назад
Ответ дляМавка
Причина в том, что я в принципе крутая
Фантазерка інтернетна
Зараз сяде в свій ланос і як поїде клуш обганяти