Поміркована думка• 21 мая в 19:29
Делонгі варить смачно, але ж ненавиджу, що вона сенсорна - це дуже заважає і, буває, збоїть. Часто чистити - це напрягає. Незручна вона мені. До цього була вдвічі дешевша простіша несенсорна - мені більше подобалася
Ответ дляПоміркована думка
А какая у вас именно модель?
Ответ дляПоміркована думка
И после чего именно сбой появляется?
Булькаю• 21 мая в 19:43
Флипс с молочником пользуемся, все просто в обслуживании, кофе хороший варит
Дай подивлюся• 21 мая в 19:56
У вас там молоко скиснет и пойдёт ваша машина на помойку. Купите гейзерную, чем проще - тем лучше
Поміркована думка• 21 мая в 21:30
Ответ дляДай подивлюся
Є ж кавомашини, де нічому скисати, вони збивають молоко у пітчері або зразу у чашці
Поміркована думка• 21 мая в 21:33
Ответ дляАлина-1240
И после чего именно сбой появляется?
Ну не глюк, а просто через те, що сенсорна панель, то махнеш рукою біля неї, вона вже еспресо робить, а я молоко хочу збити - в цьому плані. Перед цим була не сенсорна, то там все просто, як 2 копійки: праворуч кава, ліворуч - молоко - мені таке більше подобалося
Губка Боб• 21 мая в 21:37
У меня рожковая кофеварка Делонги. Дешёвая и простая в уходе. Купила неделю назад. Недостаток - для семьи не годится.
Ответ дляГубка Боб
Как это рожковая?
Дай подивлюся• 21 мая в 21:54
Ответ дляПоміркована думка
Аліна питає про Делонгі.
Там з молоком контейнер треба промивати одразу. Це ж не про неї
Поміркована думка• 21 мая в 22:01
Ответ дляДай подивлюся
Аліна питає про Делонгі.
У мене делонгі без контейнера)