Я_не_аноним_100%• 22 мая в 21:01

Збір крові Харків, Ізюм, Слов´янськ

Збір крові Харків, Ізюм, Слов´янськ ‼️
Терміновий збір крові для наших бійців 🇺🇦

У ці хвилини, поки ви проживаєте свій звичайний будній день, сотні наших захисників після організованого на Лиманському напрямку наступу транспортуються до госпіталів із тяжкими пораненнями. Медики працюють без упину, операційні переповнені, а запаси донорської крові стрімко вичерпуються. Уже фіксуються перші випадки геморагічного шоку, втрати крові у бійців просто колосальні.

Особливо зараз необхідні групи:
— O(I) Rh−
— O(I) Rh+
— A(II) Rh−
— A(II) Rh+

👍Для всіх небайдужих — будь ласка, зверніться до найближчого центру крові або клініки просто зараз (Харків, Ізюм, Слов´янськ). Кожна установа в курсі ситуації, що склалася, і в першу чергу вся кров іде на поранених військових, які прибули з Лиманського напрямку. Навіть одна донація може врятувати кілька життів.

Максимальний репост. Нам терміново потрібні донори.
Чаюри• 22 мая в 21:10
У мене 4, може плазма пригодиться, це просто прийти до найближчого пункту забору і все?

rybka21• 22 мая в 21:18
Ответ дляЧаюри
Ну ви ж в Харкові і знаєте, що кров можна здати будь коли на Клочках або в Нікольському. І вона потрібна завжди
Чаюри• 22 мая в 21:20
Ответ дляrybka21
Я не знаю, бо я ніколи не здавала, взагалі не цікавилася цим питанням. Там же, мабуть, треба довідки принести, не просто так прийти?
rybka21• 22 мая в 21:22
Ответ дляЧаюри
Просто так прийти. Якщо в вас є 50 кг.
Чаюри• 22 мая в 21:23
Ответ дляrybka21
Просто так прийти. Якщо в вас є 50 кг.
Нема, але це думаю неважливо, там трохи не дотягує, я просто щоб знати чи треба здавати заздалегідь на гепатіти і віл.
автор Я_не_аноним_100% • 22 мая в 21:27
Ответ дляЧаюри
так треба
Поумничка• 22 мая в 21:29
Ответ дляЧаюри
Перевіряють на місці.
В мені теж тільки 48

Чаюри• 22 мая в 21:30
Ответ дляПоумничка
Перевіряють на місці.
В мені теж тільки 48
Дякую, тепер зрозуміло.