Амелі на мілені• вчера в 10:32
Чому право на зброю — це не страшно, а життєво необхідно для України
Ми вже розібралися з тим, що державна монополія на вашу безпеку — це криваві рожеві окуляри. Ми їх зняли і визнали: у критичну секунду, коли у ваш бік летить куля або ніж маньяка, ви залишаєтеся сам на сам зі смертю, поки поліція десь у заторі допиває свою каву.
Але давайте відкинемо емоції, витремо сльози по невинно вбитих і ввімкнемо холодний, дорослий раціоналізм.
Легалізація короткоствольної вогнепальної зброї для прихованого носіння — це ж не просто «право пострілять» у тирі на вихідних. Це не іграшка для параноїків. Якщо копнути глибоко, це фундаментальна зміна операційної системи всього суспільства. Це системний апгрейд, який руйнує звичні корупційно-силові схеми паразитарної держави. Саме тому чиновники, генерали і політики так панічно, до епілептичних нападів, бояться нашої Другої поправки.
Мама Чели• вчера в 11:10
Ответ дляАмелі на мілені
надо
Так, короткоствол не вирішує всіх проблем. Але він дає нації хребет. Він робить людей самостійними, відповідальними і сильними. А саме такі люди будують сильні держави, а не ті, хто мекає в загоні в очікуванні пастуха.
Самостійні сильні відповідальні- це коли є совість і розум не красти нагло , а не мати ствол під піджаком.
Ответ дляДружная семейка
Кажуть, від часів скасування рабства ніхто не пробував обмежувати право громадян США на вільне переміщення і в мінібуси їх не пакують. Зброю продають законослухняним громадянам, без судимостей та психічних відхилень. За належного контролю, неадеквати легально зброю не куплять.
Аргумент на рівні 5го класу.
Амелі на мілені
• вчера в 11:10
Ответ дляМама Чели
могу только поржать под ваш пост
Дружная семейка• вчера в 11:21
Ответ дляМама Чели
Уявіть, що вам, самостійній та відповідальній дівчині, троє обдовбаних жлобів у темному провулку показали ’розочку’ або ніж і ненав´язливо запропонували вступити з ними у статевий зв´язок, скажімо так. Гроші та мобільний вони у вас уже відібрали, але цього їм здалося мало.
Амелі на мілені
• вчера в 11:22
Ответ дляДружная семейка
Достаю пистолет и валю всех
Дружная семейка• вчера в 11:23
Ответ дляАмелі на мілені
Достаю пистолет и валю всех
А вона прочитає їм лекцію про розум і совість
Амелі на мілені
• вчера в 11:23
Ответ дляДружная семейка
Мама Чели• вчера в 11:35
Ответ дляДружная семейка
Уявіть , що і в трьох жлобів також може бути зброя. Три проти одного- це вже і так зрозумілий фінал.
Дружная семейка• вчера в 11:36
Ответ дляМама Чели
Зброя та самозахист загалом - це не ваша тема. Не залиште собі жодного шансу.
Мама Чели• вчера в 11:37
Ответ дляАмелі на мілені
Достаю пистолет и валю всех
Ви спочатку дістаньте його, вони також можуть дістати
Мама Чели• вчера в 11:39
Ответ дляДружная семейка
Звісно, Вам видніше за екраном компа що й до чого
ИграйМойГормон• вчера в 12:03
Ответ дляДружная семейка
Что именно не нужно вам? Возможность легально владеть оружием и защитить свой дом или здоровье, или даже жизнь? Вы считаете, что кто-то другой справится с этим лучше вас? Сразу огорчу до безобразия, всем абсолютно пофигу на ваши материальные ценности и саму жизнь, включая сотрудников правоохранительных органов.
Голосеевские стрелки нам не нужны. Человек законно владел оружием, напомню. Психиатрические экспертизы же для этого проходил.
Амелі на мілені
• вчера в 12:26
Ответ дляМама Чели
у них и сейчас оружие, у меня нету
Амелі на мілені
• вчера в 12:26
Ответ дляМама Чели
успею и вы успеете, если жить захотитет
Мама Чели• вчера в 12:48
Ответ дляАмелі на мілені
у них и сейчас оружие, у меня нету
На руках у народа і так 2 млн стволів, які на обліку, але не можуть знайти у кого. Це офіційно визнано нещодавно
Амелі на мілені
• вчера в 12:49
Ответ дляМама Чели
Я с карабином в магазин не хожу, мне нужен пистолет