Налогообложу• сегодня в 18:21

Бухгалтери по зарплаті, допоможіть будь ласка зрозуміти

Як нараховуються лікарняні жінці, яка повернулася на роботу з декретної відпустки 4 місяці тому і має страховий стаж 18 років, тобто 100%?
Де можна почитати, в якому документі про умови нарахування лікарняних?
Xвостокрутелка• сегодня в 18:29
Бореться зарплата за 12 місяців перед настанням лікарняного і ділять на календарні дні за цей період ,у вашому випадку за 4 місяці. Це буде середньоденний заробіток.

Запасная спина• сегодня в 18:35
100% всім нараховують декретних незалежно від стажу
автор Налогообложу • сегодня в 18:38
Ответ дляЗапасная спина
дякую, але тут питання не про декретні виплати лікарняного, а оплата звичайного лікарняного для жінки, яка недавно вийшла на роботу після декретної відпустки
Запасная спина• сегодня в 18:39
Ответ дляНалогообложу
недочитала) вирішила що питання про декретні