Море_море_я_скучаю• 25 мая в 09:55
Читали вже про пластичного хірурга Дербака?
❗️ Пластичного хірурга Сергія Дербака, до якого ходили Руслана та Микола Тищенко, спіймали на ухиленні від податків на десятки мільйонів.
Клініка Lita Plus підозрюється в масштабному дробленні бізнесу. Доходи розподіляли між пов’язаними ФОПами та компаніями, якими керує дружина Дербака — Марина.
За даними Генпрокуратури, з січня 2024 по квітень 2026 року реальний дохід клініки міг становити понад 141 млн грн + 7,2 млн в іноземній валюті. Загальний оборот перевищив 520 млн грн, а сума несплачених податків сягає близько 100 мільйонів гривень.
Під час обшуків вилучили готівку на мільйони та елітні автомобілі.
Поки чоловіки на фронті місяцями не миються, тримають позиції без ротації і гинуть, «еліта» в тилу заробляє мільйони на красі та продовжує ховати податки.
Особливо цинічно, коли йдеться про відомого хірурга, який світився на ТБ у проєктах «Я соромлюсь свого тіла» та «Викриття».
Скільки ще таких «успішних» бізнесів у Києві та по всій країні живе за рахунок схем, поки держава кричить про дефіцит грошей на армію?
Час вже закінчувати цей цирк.
побольшомусекретику• 25 мая в 09:56
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Багато хто радив його як найкращого в своїй сфері
И что?как он стал плохим?из за того что с ЗеМиндичем налогами не поделился??😆
А цирк с войной и армией заканчивать давно пора,это поддерживаю!!!
Пульт от линолеума• 25 мая в 09:57
Как это связано с тем что он хороший специалист? Верхушка пилит безбожно и двушечки отправляет или это другое и об этом нельзя ?
заварний look• 25 мая в 09:58
Глядя на тищенко - тяжело поверить что это было лучшее в сфере😆 извините, лучшая антиреклама
Біток чи ефір?• 25 мая в 09:58
та вы шо.... а когда в супермаркетах на кассе дают два чека, то это никого не волнует?
побольшомусекретику• 25 мая в 09:58
Ответ длязаварний look
Причем его запухшая от филеров и алко морда к пластике?
Море_море_я_скучаю
• 25 мая в 10:00
Ответ дляБіток чи ефір?
Думала, що такі світила хоча б більш прозоро працюють. Невже мало з таким цінником.
Дюйм оф о4ка• 25 мая в 10:01
как же они спалились, что держали наличку, что ее легко так нашли?
совсем дурные
заварний look• 25 мая в 10:01
Ответ дляпобольшомусекретику
Ну его ж как пример привели в статье, видимо эталон
БезникаяЯ• 25 мая в 10:02
Дробление бизнеса - это вообще у большинства так. С нашими налогами это неудивительно
заварний look• 25 мая в 10:03
Значит смотрите. Если бы на недополученные налоги мне не построили бы метро, например, я бы обиделась. А так как у нас расходуют налоги - какой нить миндич себе построит на одну дачу меньше - я переживу этот удар, не жаль
побольшомусекретику• 25 мая в 10:05
Ответ длязаварний look
Знаменитость😆😆😆
Сокодавка ще та• 25 мая в 10:08
Ой, вы такая наивная. Какой большой бизнес полностью показывают свои доходы и платить налоги?
Мне один, хотя бы скажите, без чёрной бухгалтерии
Алгонавт• 25 мая в 10:11
Ответ дляБезникаяЯ
В Україні високі податки ?
БезникаяЯ• 25 мая в 10:14
Ответ дляАлгонавт
В Україні високі податки ?
Не, ну если взять айтишника, где оборот равен прибыли, то конечно невысокие, да еще и на упрощенке. А на общей системе дофига налогов.
НаБалКоніХодять• 25 мая в 10:14
Яка новина, невже? Про Котенка всі забули? 30 штук баксів за операцію і штраф 8,5тис.грн.
Покорительная• 25 мая в 10:15
Головне ФОПам з реальним доходом в десяток тисяч влупити додаткові податки.
Я натуралка• 25 мая в 10:21
Ответ дляАлгонавт
В Україні високі податки ?
Может дело даже не в размере налогов, а как они расходуются, сколько вон откатов на государственных заказах, куда это все идёт? Уж точно не на социалку
Спасу мир• 25 мая в 10:21
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Дивлячись на руслану і миколу, то розумієш шо неварто до того лікаря йти
БезникаяЯ• 25 мая в 10:25
Ответ дляСпасу мир
Я хотела бы знать, кто все годы у Юльки Тимошенко был хирургом, там реально все было выдержано и аккуратно. А вот китайцем она стала явно у другого мастера
Спасу мир• 25 мая в 10:27
Ответ дляБезникаяЯ
Ну я маю знайому 60+ і розумію, що хірург в неї ьездоганний, але спитать мені незручно. Але вона в оренду планує здать приміщення під це діло, то я поспостерігаю, що там і як. В мене ще є років 10
ХикориДикори• 25 мая в 10:28
Ответ дляБезникаяЯ
і косметологом також