Домашня Зюзя• 27 мая в 11:50

Колоноскопія в діагност.центрі на Кондратюка, 6, Київ

Хтось робив там колоноскопію? Передивилася теми, багато хто пише, що у 18 лікарні добре роблять, поки вагаюсь між цими двома місцями. На хелс24 про Кондратюка, 6 теж гарні відгуки, про лікарку Олійник Є.В.
Заліковий троль• 27 мая в 12:09
Чоловіку робили, все нормально пройшло.

тянитолкайка• 27 мая в 12:41
Два тижні тому робила в 18-й по направленню з седацією. Все безкоштовно. Зробили все добре, нарікань немає.
В 8-й теж раніше робила, але там просять за седацію гроші - то ходила до начмеда. Тоді зробили безкоштовно, як і мали. Теж все ок пройшло.
автор Домашня Зюзя • 27 мая в 12:54
Ответ длятянитолкайка
Дякую! Я попередньо запитала про седацію при колоносокпії, мені тихим голосом відповіли, що анастезія платна, хоча я бачила на сайті нсзу, що її вартість входить в безкоштовний пакет. Просто мені кондратюка ближче. А ви раніше робили в діагностичному центрі чи в самій 8й лікарні? Бо наче і там і там роблять. Спитаю, скільки вартує анастезія))
автор Домашня Зюзя • 27 мая в 12:55
Ответ длятянитолкайка
Запис за місяць чи довше чекали?
тянитолкайка• 27 мая в 12:56
Ответ дляДомашня Зюзя
Запис за місяць чи довше чекали?
Десь місяць чи трохи менше.
тянитолкайка• 27 мая в 12:58
Ответ дляДомашня Зюзя
В 8-й робила саме в лікарні. Вони там наглі і деруть за седацію. Мусіла йти до начмеда. Тоді мені казали 1500 грн чи щось коло цього. Але все ж таки зробили безкоштовно.