сою не люблю• 27 мая в 12:45
Київ, порадьте хірурга
Потрібно записатись для огляду та видалення на пальці утворення (як шарик)
Хотілося б одразу по місцю все зробити за один прийом, але напевно так не можна? Можливо хтось так робив
из желе я• 27 мая в 13:26
В мене було подібне. Лікаря не підкажу, в поліклініці не допомогли відправили в областну, там , лікар який оглядав уколом розчинив(лідаза ніби). Хірург по судинам.
сою не люблю
• 27 мая в 13:52
Ответ дляиз желе я
Дякую