Ашотакоя• 27 мая в 15:31
Репетитор з математики
Я можна онлайн займатись? Можливо в когось є контакти гарного викладача. Підлітку 14 років. І англійську теж
Калинові вуста• 27 мая в 15:39
Мы нашли через Буки и математику, и английский. Ребёнок занимается онлайн. Доволен.
Летала_НаМетле• 27 мая в 15:41
Тех же репетиторов, что в Буки и подобных, найдете на наших площадках в фб и телеге в два раза дешевле. С вас будут брать гривен 500, а репетитору отдавать 250. Предпочитаю напрямую.
Файна дівка• 27 мая в 15:43
Не знаю, який у вас бюджет. Можу порадити нашу з математики, займалася з моєю дитиною 10 і 11 кл, минулого року були відмінні результати на нмт: @krissssxxxx, Крістіна. Молода дівчина, донька від неї була в захваті. Знайшла теж на Букі)
Ковбой Хагис• 27 мая в 15:43
5 лет занимается онлайн. Со времен ковида, с пятого класса . В профильной математической школе по алг и геометрии 10.
Ашотакоя
• 27 мая в 15:58
Ответ дляФайна дівка
Може це й наша вчителька) Дякую, гляну
Ашотакоя
• 27 мая в 15:59
Ответ дляФайна дівка
Вона не з Черкас часом?
Файна дівка• 27 мая в 16:00
Ответ дляАшотакоя
Вона не з Черкас часом?
Ні, з Львівської області, закінчила КПІ
Ашотакоя
• 27 мая в 16:02
Ответ дляФайна дівка
Ні, з Львівської області, закінчила КПІ
Я вже знайшла її, буду писати. Дякую!
Пацака-задирака• 27 мая в 16:28
Є .дорогий. але дуже відповідальна. і вимагає віддачі. філонити не вийде. будете впахувати. Якщо хлопцю треба фіз-мат чи щось математичне- підготує на 100%. Войтович Марія. тут є про неї відгуки. Дитина займалася з 7 класу.Супер.
Ашотакоя
• 27 мая в 16:28
Ответ дляПацака-задирака
Потрібно для розуміння предмету. Головний акцент все ж на іноз мові. Це дівчинці
Пацака-задирака• 27 мая в 16:28
Ответ дляАшотакоя
в мене теж дівчинка. але математика на нмт здається скрізь будь-куди.
Ответ дляПацака-задирака
Добрий день. Можна контакти репетитора?