Море Щастя• 28 мая в 20:54
а що ви робите?
по вечорах
показать весь текст
1
Не обижаюсь• 28 мая в 21:05
Ответ дляДуб береза
А в мене традиція така - щовечора думати, їхати звідси чи ні😂. Чоловік нагнітає, я читаю новини, починається нервовий тік😂. Нічого нового
У мене щось схоже. Ну не прям думати, а жалкувати , що не лишилася спробувати в Польщі коли пропонували. А зараз...
Ангелок з ріжками• 28 мая в 21:06
В такое время уже ничего.Кино смотрю или книгу читаю.Пришла от мастера(комп чинил),он 5 часов к ряду говорил,голова ватная.Телевизор,видимо,отменяется.
Файно Замало• 28 мая в 21:05
Ответ дляКоник-стрибунець
А ви оплачували?
Нет, архивы в бесплатном доступе, как и построение семейного древа
1
Пасти Ла• 28 мая в 21:07
Луганського дивлюсь. Обговорюємо зустріч Порошенка с потужним. Чоловіка чекаю з роботи.
Дівчина Гілмор• 28 мая в 21:08
Ответ дляПасти Ла
Луганського дивлюсь. Обговорюємо зустріч Порошенка с потужним. Чоловіка чекаю з роботи.
Що каже луганський про наступ?
автор
Море Щастя
• 28 мая в 21:09
Ответ дляБезпорадна Кроко
Так
а скільки у вас підписників? і як давно цим займаєтесь?
Безпорадна Кроко• 28 мая в 21:09
Ответ дляМоре Щастя
а скільки у вас підписників? і як давно цим займаєтесь?
2000, з того літа
Сонячний день• 28 мая в 21:10
Ответ дляМоре Щастя
Спасибо, я уже напилась и наелась. Опять. На ночь глядя 😌😀
автор
Море Щастя
• 28 мая в 21:10
Ответ дляБезпорадна Кроко
2000, з того літа
для ютуба вроді непогано.
Библиотекарь• 28 мая в 21:21
Ответ дляПухнасті штани
Это лабрик?
Да. Уже достаточно взрослый парень. 7 лет.
Но умный!
Но умный!
автор
Море Щастя
• 28 мая в 21:26
Ответ дляВсе і одразу
Я у відпустці, то трошки мандрую
що бачили сьогодні приколного?
Мизимец• 28 мая в 21:28
Позавчора в кума була на дні народженні. Вчора букет робила. Сьогодні ходила з песиком гулять. Зараз читать буду
Гірчинка• 28 мая в 21:29
Ответ дляМоре Щастя
морожено в кроваті якось не дуже
Вы совершенно правы, запачкала пододеяльник в шоколад🌚
Мизимец• 28 мая в 21:30
Ответ дляВерочка 100%
Сейчас составляю список интересных дел на лето
А без списку не виходить😀
Пухнасті штани• 28 мая в 21:49
Ответ дляБиблиотекарь
Да. Уже достаточно взрослый парень. 7 лет.
Но умный!
Но умный!
Нашему 12. Как ни странно, умный тоже ))
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу