Море Щастя• 28 мая в 20:54
а що ви робите?
по вечорах
1
Не обижаюсь• 28 мая в 20:58
Ответ дляВерочка 100%
Сейчас составляю список интересных дел на лето
Можете поділитися.
Я на кідстафі вечорами сиджу. А треба спортом займатися
Я на кідстафі вечорами сиджу. А треба спортом займатися
Мамаша в бигудях• 28 мая в 20:58
Сейчас сварила гречку, порезала петрушку в морозилку, поела. Буду читать, а потом смотреть Бухта вдов.
Не обижаюсь• 28 мая в 20:59
Ответ дляФайно Замало
Архивы читаю, предков ищу
Ого. А як це робиться?
Мамаша в бигудях• 28 мая в 20:59
Ответ дляНе обижаюсь
Можете поділитися.
Я на кідстафі вечорами сиджу. А треба спортом займатися
Я на кідстафі вечорами сиджу. А треба спортом займатися
В мене вчора був спортивний день і буде завтра.
Мамаша в бигудях• 28 мая в 20:59
Ответ дляКоник-стрибунець
Щойно вебінар закінчила дивитись
Що слухали?
Коник-стрибунець• 28 мая в 20:59
Ответ дляНе обижаюсь
Можете поділитися.
Я на кідстафі вечорами сиджу. А треба спортом займатися
Я на кідстафі вечорами сиджу. А треба спортом займатися
А хто вам заважає? Лінь?))
1
Файно Замало• 28 мая в 20:59
Ответ дляНе обижаюсь
Ого. А як це робиться?
My heritage. Регистрируйтесь, там куча архивов оцифровано
4
Дуб береза• 28 мая в 21:00
А в мене традиція така - щовечора думати, їхати звідси чи ні😂. Чоловік нагнітає, я читаю новини, починається нервовий тік😂. Нічого нового
5
1
Не обижаюсь• 28 мая в 21:00
Ответ дляГірчинка
В данный момент валяюсь в кровати и ем мороженное
Клас. А у мене 5 тижнів відмова від солодкого. Пройшло 2. Хоча зараз так холодно на вулиці, що чай заварила
Не обижаюсь• 28 мая в 21:02
Ответ дляФайно Замало
My heritage. Регистрируйтесь, там куча архивов оцифровано
Дякую
120-120-120 (не худею)• 28 мая в 21:02
Гуляю зазвичай. Але сьогодні працюю, бо дотягнула до дедлайна
автор
Море Щастя
• 28 мая в 21:03
Ответ дляВерочка 100%
Сейчас составляю список интересных дел на лето
можете прям сюди скидувати
автор
Море Щастя
• 28 мая в 21:03
Ответ дляСонячний день
Пришла вот к вам в гости
автор
Море Щастя
• 28 мая в 21:04
Ответ дляФайно Замало
Архивы читаю, предков ищу
а що будете з цим робити?
автор
Море Щастя
• 28 мая в 21:05
Ответ дляГірчинка
В данный момент валяюсь в кровати и ем мороженное
морожено в кроваті якось не дуже
1
Коник-стрибунець• 28 мая в 21:05
Ответ дляФайно Замало
My heritage. Регистрируйтесь, там куча архивов оцифровано
А ви оплачували?
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу