Будьте так ласкаві• 29 мая в 11:46
Той пудель 5 місяців
Всім привіт. Декілька місяців тому завела собаку. Розумний, слухняний хлопчик був до початку цього тижня🥲Я зараз знімаю квартиру на двох с подругою, вдома сам він не залишається беремо його на роботу з собою. Коли вдома сам скулить і плаче, але так було з самого початку над цим працюємо. Останній тиждень перестав слухатися від слова зовсім. Команди які ми вчили і він їх виконував легко тепер як начебто не чує. Тоді він цілий день спав біля мене в офісі, зараз переключився на мою подругу, від мене тікає приходить тільки поїсти. Як поводити себе? Це перехідний вік починається?
КозацькаДуша• 29 мая в 11:51
Мій бішон в свій перехідний вік підходив до крісла, стіни, батареї, дивився на мене, піднімав лапу та пісяв 😅 такий гад був противний. Потім почались дівчата 🙈 поки не кастрували, був неадекват )
Луковая• 29 мая в 11:52
Може його каструвати треба? В мене кіт, тому рекомендую зі свого досвіду кошатниці. Може з песиками так само? Якщо раніше слухався і перестав, то мабуть його щось турбує
КозацькаДуша• 29 мая в 11:52
Ответ дляЛуковая
Ще рано каструвати. Місяців в 8 потрібно. А ле це дійстно полегшує життя
Гармони його турбують. В нього почалось статеве дозрівання )
Будьте так ласкаві
• 29 мая в 11:54
Ответ дляКозацькаДуша
А ви в якому віці кастрували? Нам ветеринар сказав що оптимально з 6 місяців, тому планували десь так) Пока що не мітить, але я думаю що от-от і почнеться)
КозацькаДуша• 29 мая в 11:56
Ответ дляБудьте так ласкаві
Ми десь месяцев в 8-9, коли в нього почало голову зривати на дівчат. Слухняний пес просто зривався і біг невідомо куди ))
Тундиринда• 29 мая в 12:29
А можна я вас попитаю, де ви його брали, коли, в сенсі в якому віці, бронювати якось треба? Хочемо подарувати дочці на др, ніколи не було раніше собак, не знаю як це відбувається, др в жовтні, коли треба домовлятись? І ціну якщо не секрет, за скільки ви взяли?
На циголках• 29 мая в 12:42
Возраст полового созревания и раскачка границ. Абсолютно нормальное поведение. Характер собаки устаканивается где-то после полутора-двух лет.
Кастрация никогда не решала и не решает проблемы поведения. Единственное, что убирает, - половую охоту. Кроме того, половые гормоны необходимы, т к принимают участие в росте и правильном развитии организма. Кастрировать до окончания периода роста нельзя.
Как правило, все кинологи против кастрации без мед показаний. И большинство адекватных ветеринаров также.
У кобелей, в отличие от кошек, нет прямой зависимости онкозаболеваний от наличия репродуктивных органов.
Также кастрация меняет запах от собаки и нарушает правильную половую идентификацию сородичами, что может приводить к конфликтам. Также есть исследования, где описана зависимость повышения агрессии от кастрации.
Поговорите с разными специалистами, послушайте их аргументы прежде, чем принимать решение. Это не безобидная операция, ’чтоб не метил и не носился за течными суками’. Она необратима и имеет серьезные последствия.