Весотехник• 29 мая в 12:20

Дивна поведінка чоловіка?

Познайомились тиждень тому на СЗ.
Кожен день писав, зранку, в обід увечері. Спілкування було легке і цікавим з почуттям гумору. Для мене це база, не з усіма так йде. Обмінялись кружечками в тг. Планували зустрітися на вихідних. Запитував де я люблю гуляти, куди хотіла б піти.

Вчора затримали на роботі, увечері написав (скрін).
Я навіть не знала, що відповісти. Бо це дуже дивно. Коли є зацікавленість, то це відчувається, там була. По переписці вище.
Але, про колишні відносини він якось відповів :

«Був у досить довгих відносинах) недавно вирішили взяти паузу 😁 якось так) більше нікого».

Про роботу з обережністю говорив, державний сектор лише сказав. Було від нього зникаюче фото, де він в зеленій футболці, як воєнна тематика.

Коли мені написав таке повідомлення, що на скріні, в той же час, на сторінці СЗ прибрав свої фото, залишив лише нейтральну фотографію.

Щоб Ви сказали на це?

1. Увечері вчора ходив на побачення де все склалося, тобто мене злив через це
2. Помирився з колишньою
3. Дійсно, трапилось щось не добре по роботі, але не зрозуміло… чому переривати спілкування
автор Весотехник • 29 мая в 12:22
Чому коли заходить спілкування, так трапляється ((
Це один із всіх, що відправив дік пік , не говорив про вільні відносини. Хотів с/в

ЗновЗдоров• 29 мая в 12:22
Ответ дляВесотехник
Отправил дик пик?
автор Весотехник • 29 мая в 12:23
Ответ дляЗновЗдоров
Отправил дик пик?
Не відправив. Соррі
ЗновЗдоров• 29 мая в 12:24
Ну я бы всё-таки попросила конкретизировать. Если уж очень зацепил.
Шиворіт навиворіт• 29 мая в 12:25
Второе. Бывшая позвала обратно
Залізний кіготь• 29 мая в 12:26
Вам хочеться в цьому розбиратись? Це супермаркет людей, візьмете іншого з полиці - цей виявися просрочений/зіпсований та й все.
Княгиня пітьми• 29 мая в 12:26
Кружочек не понравился, точнее вы на нем, помирился с бывшей точнее его спалили
Шиворіт навиворіт• 29 мая в 12:26
Ответ дляЗновЗдоров
И что бы это дало? Да и не факт, что ответит честно
автор Весотехник • 29 мая в 12:27
Ответ дляКнягиня пітьми
Кружок был еще в понедельник.
Зачем писать тогда было

Княгиня пітьми• 29 мая в 12:28
Ответ дляВесотехник
Кружок был еще в понедельник.
Зачем писать тогда было
Он брехун, про органы и тд, а так хорошо что долго голову не морочил
13чудоСВЕТА• 29 мая в 12:29
Ви просто йому не цікава. Органи, події
автор Весотехник • 29 мая в 12:29
Ответ дляЗалізний кіготь
Просто, вчора 3 години тому, обговорювали куди підемо і потім прилітає повідомлення.
Це цікавість.
Але ви праві, це супермаркет. І вже віри немає на нього.
13чудоСВЕТА• 29 мая в 12:30
Про органи мовчать, і не ляпають. Органіст хєров
Морская свинка• 29 мая в 12:30
яка різниця ’чому’, подякували всесвіту і пішли жити своє життя далі
автор Весотехник • 29 мая в 12:32
Ответ для13чудоСВЕТА
Ви просто йому не цікава. Органи, події
Теж так думаю. Сходив на побачення з іншою. Це я про те, що фото видалив на СЗ
Оченьценная• 29 мая в 12:33
Ответ дляВесотехник
Вам так понравился его дик пик? И что такое с/в?
автор Весотехник • 29 мая в 12:33
Ответ для13чудоСВЕТА
Написав би пока або просто на морозі. Я йому ніколи перша не писала і не стали б
автор Весотехник • 29 мая в 12:33
Ответ дляМорская свинка
Дякую всесвіту 😍
І вам що даєте пінка.
автор Весотехник • 29 мая в 12:35
Ответ дляОченьценная
Пост 3)
Не слав. Серйозні відносини

Сиджу тихенько• 29 мая в 12:35
це злив 100% привіди можуть бути різні, але ж вам воно не треба...
Байрактарна• 29 мая в 12:36
Кто оо свою матильду перед вашей впер
Я погнала• 29 мая в 12:36
Не затримали, а забрали телефон з інтернетом в камері
Ms. Сама прямота• 29 мая в 12:36
Автор, в мене чоловік працює в органах і повірте, люди про це не говорять ’в перші хвилини’ знайомства і тим більше не пишуть про це в ТГ. Це просто смішно. Він точно якесь брехло
Байрактарна• 29 мая в 12:37
Ответ для13чудоСВЕТА
Ви просто йому не цікава. Органи, події
Поотрывать бы им те органы движения
Оченьценная• 29 мая в 12:37
Ответ дляВесотехник
Пост 3)
Не слав. Серйозні відносини
Ок.
Я правильно понимаю, что вживую вы не виделись?
Это была только переписка и короткое видео в кружечке?
Все буде• 29 мая в 12:40
ТЦКашник шифрується.
Госпожа_тамагочи• 29 мая в 12:42
Ответ дляКнягиня пітьми
ага , типу вибач дорога , я супер таємний агент 2007 , тебе можуть убити через мене , а ти така класна , що я не хчу щоб ти постраждала. Ти заслуговуєш хлопця, який буде викладати ваші фото в сторіс, а не перевіряти вікна перед сном. Пробач, мала. Просто одного дня, коли побачиш чорний джип — не озирайся.
Володарка мрій• 29 мая в 12:48
Органи...вульва його жінки теж орган
Инста_Богиня• 29 мая в 12:49
Ряд событий... органы... Если его на органы не разобрали, то все ок с ним. Тем более скобочек-улыбочек понаставлял. Просто слил вас, да и всё.
13чудоСВЕТА• 29 мая в 12:49
Ответ дляВесотехник
Забудьте його