Кукусикиииииии• 28 мая в 17:20
Кто знает где можно найти нормального тренера по шахматам для ребёнка 7-8 лет?
Левобережка, желательно
Тумба-юмба• 28 мая в 17:33
Так а чим погані вчителі у ДСЮШ ? На Дарниця ж чудова школа. Чи ви вже для КМС готуєте?
Встидаюся запитать• 28 мая в 18:25
Ответ дляпалка-копалка
ДЮСШ 3 на Дарниці. І я в свій час ходила, і мій син зараз
Згодна.
Раніше це була Бажова, 3, зараз лише назва вулиці змінилися.
Плостак і Березін чудові тренери, працюють там і досі.
Зазвичай у кінці березня нові групи набирають, інформація по датам є на сторінці ДЮСШ у фейсбуці.
Встидаюся запитать• 28 мая в 18:26
Ответ дляТумба-юмба
КМС там теж готують